Home Kategorie Niesamowite Przewidział pożar katedry Notre Dame i wybuch pandemii. Jego wizja na 2021 rok zwali was z nóg

Przewidział pożar katedry Notre Dame i wybuch pandemii. Jego wizja na 2021 rok zwali was z nóg

Przewidział pożar katedry Notre Dame i wybuch pandemii. Jego wizja na 2021 rok zwali was z nóg

Przepowiednie nieomylnego jasnowidza robią wrażenie nawet na największych sceptykach. Mężczyzna z niebywałą skutecznością i dokładnością przewidział wydarzenia, które miały miejsce w 2020 roku.

Jasnowidze istnieją na świecie od zarania dziejów. Ludzie posiadający zdolności przewidywania przyszłości często spotykają się z kąśliwymi komentarzami ze strony osób nieposiadających wiary w zjawiska duchowe i niewyjaśnione.

W Polsce za najsłynniejszego jasnowidza uznaje się Krzysztofa Jackowskiego, który regularnie na swoim youtubowym kanale dzieli się z widzami swoimi najświeższymi prognozami. Część jego przepowiedni rzeczywiście okazuje się prawdziwa, część jest jednak błędna. Na początku listopada jasnowidz z Człuchowa alarmował, że w Polsce pojawią się niemieckie wojska. Nic takiego nie nastąpiło. No cóż, Jackowski często się myli.

Za granicą za jednego z najbardziej cenionych jasnowidzów uznaje się Nicolasa Aujula. Mężczyzna przewidział m.in. przegraną Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich, pandemię koronawirusa oraz pożar katedry Notre Dame. Teraz opublikował zapowiedź tego, co czeka nas w nadchodzącym roku. Okazuje się, że przyszłość świata maluje się w ciemnych barwach. A ludzie co oczywiste, wierzą w jego zapewnienia.

Wszystko wskazuje na to, że 2021 roku nie przyniesie rozwiązania ogólnoświatowej pandemii koronawirusa. COVID-19 będzie nam towarzyszyć jeszcze bardzo długo, a stabilizacja sytuacji może nastąpić najwcześniej w 2022 roku. Brytyjski jasnowidz przewiduje, że przed nami jest trudny okres dziejowy. Na całym świecie nastąpi eskalacja protestów i wzrost niepokojów społecznych. Zwiększy się również intensywność zjawiska migracji, które Aujula określa mianem „exodus”. Mówi także o płonącym Nowym Jorku.

Aujula wieszczy, że rządy prawicowe ulegną wzmocnieniu zwłaszcza w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Zostanie zamordowany przywódca jednego z krajów, co stanie się wiodącym tematem na całym świecie. Jeśli chodzi o świat celebrytów, to na skutek szczerego wywiadu, którego udzieli Meghan Markle, wybuchnie skandal. Była księżna ujawni bowiem sekrety związane z życiem rodziny królewskiej. Ponadto, Harry i Meghan po raz kolejny zostaną rodzicami. Wierzycie mu?

Kurs online: Hipnoza
Kurs online: Hipnoza
29,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Podstawy hipnozy i hipnoterapii z certyfikatem za 29 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
41
Wow
Wow
25
Smutny
Smutny
19
Zły
Zły
18

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz