Home Kategorie Życie Córka ukryła kamerę w domu 94-letniej, chorej mamy. Gdy zobaczyła nagranie, natychmiast musiała zareagować

Córka ukryła kamerę w domu 94-letniej, chorej mamy. Gdy zobaczyła nagranie, natychmiast musiała zareagować

Nagranie z ukrytej w mieszkaniu kamery wstrząsnęło córką staruszki cierpiącej na Alzhaimera. Jej 94-letnia mama we własnym domu przeżywała prawdziwy koszmar. Nie była jednak w stanie o tym powiedzieć.

Nagranie trafiło do sieci, a historia tej rodziny wstrząsnęła internautami. Córka zamontowała ukrytą kamerę w domu swojej 94-letniej mamy. To, co urządzenie zarejestrowało po jej wyjściu z mieszkania, zmroziło jej krew w żyłach. Opiekunka schorowanej staruszki nie miała żadnych skrupułów.

Kiedy jeden z sąsiadów zasugerował Miriam Marino, by zainteresowała się tym, co dzieje się w mieszkaniu podczas jej nieobecności, kobieta postanowiła natychmiast działać. Na co dzień mieszka w domu w Buenos Aires ze swoją 94-letnią mamą, która cierpi na Alzhaimera.

Kiedy córki nie było w domu, staruszką zajmowała się opiekunka, którą rodzina zatrudniła 3 lata temu. Wcześniej ta sama kobieta zajmowała się dziećmi, dlatego bliscy 94-latki byli przekonani, że pozostawiają ją w dobrych rękach i będzie ona bezpieczna.

Nagranie z ukrytej kamery pokazało jednak, jak bardzo się mylili. Obiektyw uchwycił codzienną gehennę, którą we własnym mieszkaniu przechodziła schorowana staruszka. Opiekunka znęcała się nad nią bez żadnych skrupułów.

Na filmie widać, jak opiekunka 94-latki wielokrotnie uderza ją w głowę, targa za włosy, a także kopie. Młodsza kobieta popycha i szarpie schorowaną staruszkę, a także prawdopodobnie krzyczy na nią. Uderza ją też przedmiotami, m.in. poduszką.

Przerażona staruszka nie ma siły bronić się przed dużo młodszą i bardzo agresywną kobietą. Na widok tego, co przeżywa, ciężko powstrzymać łzy. Bezradna kobieta znosi wszystkie ciosy, choć na jej twarzy wyraźnie pojawiają się grymasy bólu.

Miriam Marino była przerażona tym, co zobaczyła na nagraniu. Córka nie miała pojęcia o tym, co dzieje się w domu podczas jej nieobecności, ponieważ jej mama z powodu swojej choroby nie była w stanie powiedzieć poinformować nikogo o swoim cierpieniu.

Kobieta opublikowała przerażające nagranie w sieci, a widok tego, co opiekunka robi swojej podopiecznej, jest wstrząsający. Film szybko stał się popularny, a w stronę agresywnej kobiety popłynęło wiele słów krytyki.

Jak podał portal Infobae, córka staruszki nie wierzy jednak, że jej mama była maltretowana przez trzy lata. Rodzina miała rozmawiać z opiekunką, która przyznała, że zmaga się obecnie z problemami w domu i stąd miałaby wynikać jej agresja w stosunku do 94-latki. Czy tak było naprawdę? Tego nie wie niestety nikt.

 

 

eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
19,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: ABC zakładania i prowadzenia firmy za 19 zł w MG Centrum

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz