Home Kategorie Ludzie Nagranie trafiło do sieci. Prezydent Wrocławia wyszedł na środek sklepu i zakpił ze Swierzyńskiego

Nagranie trafiło do sieci. Prezydent Wrocławia wyszedł na środek sklepu i zakpił ze Swierzyńskiego

Nagranie trafiło do sieci. Prezydent Wrocławia wyszedł na środek sklepu i zakpił ze Swierzyńskiego

Prezydent Wrocławia opublikował w mediach społecznościowych wideo, w którym otwarcie zadrwił z lidera zespołu Bayer Full, Sławomira Świerzyńskiego. Polityk nie pozostawił na piosenkarzu suchej nitki.

Materiał błyskawicznie zyskał ogromną popularność wśród internautów. Gwiazdor disco polo nie będzie zadowolony. Prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk, zdecydował się na bardzo nietypowy krok. Włodarz miasta wybrał się do sklepu w poszukiwaniu płyt muzycznych. Gdy zobaczył album zespołu Bayer Full, nie mógł przejść obok niego obojętnie. Polityk nie miał litości dla Sławomira Świerzyńskiego.

Lider zespołu Bayer Full jest ostatnio niezwykle aktywny w mediach. Gwiazdor disco polo chętnie udziela wywiadów i komentuje kwestię olbrzymiego dofinansowania, które otrzymał od Ministerstwa Kultury. Podczas rozmowy z dziennikarzem Polsat News Sławomir Świerzyński wyszydził Kazika Staszewskiego. Jego wypowiedź wyraźnie rozbawiła fanów zespołu Kult.

– “A kto by chciał ich płytę kupić? Kto pamięta taki zespół, jak Kult?” – kpił piosenkarz. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.

– “Dobry wieczór moi drodzy. Ostatnio usłyszałem od pewnego gentlemana stwierdzenie “kto dzisiaj słucha Kult i Kazika?”. Dodam, że ten gentleman jest znany przeze mnie tylko z jakiegoś hitu o “majteczkach w kropeczki”. No to ja chciałbym oznajmić temu jegomościowi: takich “frajerów”, jak ja słuchających Kultu i Kazika jest wielu” – mówił Jacek Sutryk w nagraniu, które opublikował w mediach społecznościowych, prezentując jednocześnie płytę zespołu Bayer Full.

– Ja słucham go od dawna, bo to utwory mojej młodości. No i właśnie dlatego dzisiaj kupiłem płytę Kultu. A płytę pana gentlemana zostawiam dla innych do kupienia, może skorzystacie. Ale jest ostatnia, także lećcie i kupujcie! – kpił prezydent Wrocławia.

Film Jacka Sutryka został polubiony blisko 70 tysięcy razy. W komentarzach nie brakuje wypowiedzi internautów, którzy chwalą się swoimi płytami i wspominają koncerty zespołu Kult. Wielu z nich zdecydowało się na otwartą krytykę skierowaną w stronę Sławomira Świerzyńskiego.

Spacer z alpakami
Spacer z alpakami
29,99 zł
40,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Alpakoterapia: spacer z alpakami dla 2 osób od 24,99 zł i więcej opcji w Ośrodku Ikarion (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
27
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz