Home Kategorie Ludzie Jasnowidz Jackowski ujawnił nową wizję. To, co zobaczył przechodzi ludzkie pojęcie

Jasnowidz Jackowski ujawnił nową wizję. To, co zobaczył przechodzi ludzkie pojęcie

Jasnowidz Jackowski ujawnił nową wizję. To, co zobaczył przechodzi ludzkie pojęcie

Krzysztof Jackowski nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio bardzo często dzieli się nowymi wizjami. Tym razem totalnie zszokował. Takich słów nie spodziewał się chyba nikt.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych polskich jasnowidzów.Często angażowano go w różne policyjne śledztwa i inne sprawy. Jackowski jest bardzo aktywny w przestrzeni internetowej, gdzie bardzo często zamieszcza nagrania, w których opowiada o swoich wizjach i przepowiedniach.

Tym razem mówił m.in. o medycynie. Opowiadał, że za około 50, a może 100 lat uznamy, że obecne techniki są prymitywne. Zauważał też, że obecnie dostrzegamy jej wręcz doskonałe elementy, a miał tu na myśli przeszczepy serca czy organów.

Rozwijając wątek medycyny, w końcu doszedł do teleportacji. Jasnowidz jest przekonany, że kiedyś będzie to możliwe!

– “Jestem przekonany co do tego, że ludzkość doczeka czasów, że na ulicach będą stały kapsuły jak budki telefoniczne i to będzie tak, że ludzie podejdą pod budkę do teleportacji i teleportuje się. Powiem prymitywnienie. Ale co jest potrzebne do teleportacji. Musi być taka technologia, że ja jako materia zostanę wyliczony, zeskanowany, rozbity na cząstki pierwsze, czyli zniknę i taka sama kapsuła powstaniowa w innym miejscu, będzie musiała odebrać materiał ze skanowania i złożyć mnie na nowo” – powiedział Jackowski na swoim kanale na YouTube. Zgadzacie się z nim?
Wyszczuplająca kriolipoliza
Wyszczuplająca kriolipoliza
99,90 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca kriolipoliza od 99,90 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
49
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz