Home Kategorie Ludzie ”Chciałem tylko króciutko powiedzieć: przepraszam za Bayer Full”. Gwiazdy wstydzą się za Świerzyńskiego

”Chciałem tylko króciutko powiedzieć: przepraszam za Bayer Full”. Gwiazdy wstydzą się za Świerzyńskiego

”Chciałem tylko króciutko powiedzieć: przepraszam za Bayer Full”. Gwiazdy wstydzą się za Świerzyńskiego

Bayer Full na czele ze Sławomirem Świerzyńskim w ostatnim czasie należą do jednego z najbardziej krytykowanych zespołów muzycznych w Polsce.

Do grona osób, które wypowiedziały się na temat zamieszania związanego z zespołem Bayer Full i ich liderem Sławomirem Świerzyńskim dołączyli tacy artyści jak Marcin Niewiadomski z zespołu B-QLL, Łukasz Gesek, czy Bartek Padyasek z zespołu D-Bomb.

Odkąd media obiegła informacja, że zespół Bayer Full został obdarzony finansowym wsparciem w wysokości pół miliona złotych z Funduszu Wsparcia Kultury, w mediach wrze od informacji na ich temat.

Sławomir Świerzyński publicznie skrytykował zespół Kult i ich lidera Kazika Staszewskiego. Teraz głos zabrali muzycy disco polo. Marcin Niewiadomski z zespołu B-QLL wstawił film na Instagram, w którym wypowiedział słowa.

–  “Chciałem tylko króciutko powiedzieć: przepraszam za Bayer Full” – powiedział muzyk. W samochodzie, z którego powstało nagranie, można usłyszeć piosenkę zespołu Kult pt. „Wstyd”.

Łukasz Gesek zauważa, że zespół Kult cieszy się znacznie większym zainteresowaniem w mediach społecznościowych niż Bayer Full.

– “Chciałem tylko powiedzieć, żebyście sprawdzili fanpage zespołu Kult, który ma ponad 300 tysięcy obserwujących, z kolei Bayer Full – jedynie ok. 15 tysięcy. Te liczby mówią same za siebie” – zauważa Łukasz Gesek.

– “Płyt Kultu słuchaliśmy kiedyś w młodości, słuchamy nadal i kupujemy dalej. Ten lider, ten ‚specjalista’ nie powinien się w ogóle wypowiadać w ich temacie i naszej branży. Trzeba przeprosić zespół Kult i inne zespoły” – jeżeli on tego nie zrobi, to ja teraz mówię: Przepraszam.

Natomiast Bartek Padyasek z zespołu D-Bomb dodał wymowne zdjęcie, w którym widnieje wraz ze Sławomirem Świerzyńskim. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na koszulce Świerzyńskiego widnieje napis „Kult”.

Bartek Padyasek z zespołu D-Bomb dodał przerobione zdjęcie ze Sławomirem Świerzyńskim. Ciekawe, prawda?

Okulary korekcyjne
Okulary korekcyjne
19,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Okulary korekcyjne: 19,99 zł za groupon zniżkowy wart 120 zł i więcej opcji w AndyOptic

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz