Home Kategorie Niesamowite Jakiego koloru jest ten but? To sporo mówi o twojej osobowości.

Jakiego koloru jest ten but? To sporo mówi o twojej osobowości.

Jakiego koloru jest but na zdjęciu? Okazuje się, że w tym przypadku nie każdy widzi barwy tak samo, a to sporo mówi o tobie.

Zwykłe zdjęcie wywołało prawdziwą burzę w sieci. Okazało się, że niepozorne obuwie może kolorystycznie wyglądać inaczej, niż ci się wydaje. Jakie kolory ty dostrzegasz?

Internauci podzielili się na trzy obozy. Jedni widzą barwy biało-różowe, inni szaro-zielone, a jeszcze inni twierdzą, że widzą kolory na zmianę.

Jedna z użytkowniczek Facebooka postanowiła wyjaśnić dlaczego każdy z nas widzi inne kolory. Okazuje się, że we wszystko zamieszany jest nasz mózg.

– „Dobrze, TO jest fascynujące. Jeśli Twoja prawa półkula dominuje w mózgu, to zobaczysz różowo-białe barwy. Jeśli dominuje Twoja lewa półkula, to zobaczysz zielony i szary kolor. Sprawdź jak widzą znajomi i rodzina. To szaleństwo! Lewa półkula mózgu odpowiada za analityczne, numeryczne, logiczne, naukowe i systematyczne myślenie. Prawa półkula mózgu odpowiada za kreatywność, muzykę, sztukę, podświadome myślenie, umiejętność wielozadaniowości, myślenie syntetyczne. Ja widzę różowy i biały, a Ty?” – czytamy.

Kontrowersje dotyczące kolorów buta odbiły się szerokim echem na całym świeci. Zdjęcie po raz pierwszy zostało opublikowane na grupie dla dziewcząt Girlsmouth z prośbą o weryfikację koloru.

Z autorką fotografii szybko skontaktowali się dziennikarze, aby wyjaśnić jak wyglądają buty na żywo. W rozmowie z gazetą Metro dziewczyna wyjawiła, że słynne trampki są własnością jej koleżanki i na żywo są biało-różowe.

A wy jakie barwy widzicie?

Japońska uczta na wynos
Japońska uczta na wynos
49,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Japońska uczta na wynos: zestaw sushi (49,99 zł) z zupami (79,99 zł) i deserami (99,99 zł) w Oto Sushi w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz