Home Kategorie News Zmiany w godzinach dla seniorów. W jeden dzień przed Świętami zrobimy spokojnie zakupy.
9.00K

Zmiany w godzinach dla seniorów. W jeden dzień przed Świętami zrobimy spokojnie zakupy.

Zmiany w godzinach dla seniorów. W jeden dzień przed Świętami zrobimy spokojnie zakupy.

Przywrócone jakiś czas temu godziny dla seniorów obowiązują od poniedziałku do piątku. Niebawem jednak na chwilę się to zmieni i w jednym dniu tygodnia będą one odwołane.

Zarówno wiosną, jak i teraz godziny dla seniorów wzbudzają spore kontrowersje. O ile sama idea, aby umożliwić bezpieczne zakupy osobom starszym jest szlachetna, tak nieporozumienia budzi fakt, iż młodsi konsumenci nie mogą w danych godzinach zrobić zakupów, nawet gdy sklep jest pusty.

Z taką sytuacją jednak nie będziemy mieli do czynienia w Wigilię, która w tym roku wypada w czwartek. Z opublikowanego przez rząd rozporządzenia wynika, że godziny dla seniorów nie będą obowiązywać 24 grudnia.

To ważna informacja dla wszystkich klientów, gdyż jak pokazuje życie, zakupy przed świętami robimy do ostatniej chwili, a swoistą tradycją są kilometrowe kolejki po m.in. pieczywo.

Warto podkreślić, że w Wigilię sklepy są otwarte do 14:00, więc gdyby godziny przeznaczone dla osób starszych obowiązywały w ten dzień, młodsi klienci mieliby bardzo mało czasu na zaopatrzenie się w niezbędne produkty.

Kufel, pokal, szklanka z grawerem
Kufel, pokal, szklanka z grawerem
12,99 zł
49,99 zł
120 dni
do końca oferty!
Od12,90 zł: Szklanka, kufel lub pokal do piwa z dowolnym grawerem z unikalneprezenty.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz