Home Kategorie Poruszające Przerażające. Ksiądz przez 12 lat więził w swoim domu kobietę.

Przerażające. Ksiądz przez 12 lat więził w swoim domu kobietę.

Przerażające. Ksiądz przez 12 lat więził w swoim domu kobietę.

Jak informuje szwajcarski „Blick”, 80-letni Armando C., ksiądz z Lugano, miał przez 12 lat więzić w swoim mieszkaniu kobietę. Sprawa wyszła na jaw przypadkowo.

Zdarzenie miało miejsce w szwajcarskim Lugano. 80-letni ksiądz, nazwany przez media Armando C., został zatrzymany w sprawie przetrzymywania 48-letniej kobiety wbrew jej woli.

Podejrzane było zachowanie księdza. Nie chciał on zgodzić się na naprawę instalacji elektrycznej i nie wpuszczał fachowców do domu. W końcu duchownemu odłączono prąd, a sprawą zainteresowały się władze. Policja dostała pozwolenie na to, aby wejść do domu księdza.

Funkcjonariusze byli w szoku. W mieszkaniu było brudno i bardzo śmierdziało. Wszędzie walały się śmieci i paczki. Pośród tego wszystkiego siedziała zaniedbana kobieta.

Prawdopodobnie kobieta była przetrzymywana wbrew własnej woli. 48-latka pochodzi z Finlandii, jednak nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przebywała w mieszkaniu księdza przez 12 lat. Para poznała się w internecie. 48-latka miała być gosposią.

Ojciec Armando przypadkowym świadkom mówił, że to jego krewna. Nikt nigdy głębiej nie zbadał tej sprawy. Duchowny usłyszał już zarzuty m.in. zniewolenia człowieka i uszkodzenia ciała więzionej kobiety.

Rytuał Essence of Asia i więcej
Rytuał Essence of Asia i więcej
89,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pielegnujący rytuał Essence of Asia za 89,99 zł i więcej w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz