Home Kategorie Ludzie Daniel Martyniuk bierze ślub? To zdjęcie obiegło całą Polskę.

Daniel Martyniuk bierze ślub? To zdjęcie obiegło całą Polskę.

Daniel Martyniuk po raz kolejny bierze ślub, czy może rozkręca biznes? A może pomaga znajomemu w nowym przedsięwzięciu?

Niedawno w mediach było głośno ze względu na jego rozwód. Syn Zenka za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się fotografią, która niektórym może dać sporo do myślenia. Na jego Story pojawiło się zdjęcie czerwonego Cadillaca. „Cadillac Eldorado do ślubu” – napisał Daniel.

Z doniesień tabloidów wynika, że Daniel Martyniuk przebywa teraz z rodzicami, a ci podobno odcięli go od pieniędzy. Na instagramie Zenka pojawiło się tajemnicze zdjęcie, a niektórzy fani próbują dowiedzieć się o co chodzi.

Czy Daniel po raz kolejny weźmie ślub? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej osób. Na InstaStory celebryty pojawiło się zdjęcie czerwonego Cadillaca. Auto jest ozdobione różami i wygląda, jakby właśnie podjechało po parę młodą. O co chodzi?

Gdy klikniemy odnośnik, trafimy na ofertę na Facebooku. W opisie czytamy, że „piękny klasyk Cadillac Eldorado do wynajęcia na śluby” jest dla nas dostępny za 700 zł.

W informacjach o sprzedawcy podane jest jego imię i nazwisko. Prawdopodobnie jest to znajomy Daniela. Na mapie można zobaczyć, że oferta została opublikowana w okolicach Białegostoku, czyli rodzinnych stron Zenka oraz jego rodziny.

Myślicie, że Daniel próbuje rozkręcić nowy biznes? A może tylko pomaga swojemu znajomemu zareklamować produkt?

Otwarcie nowego biznesu przez Daniela nie byłoby takim głupim rozwiązaniem. Według doniesień niektórych mediów Zenek miał odciąć Daniela od pieniędzy i dawać mu środki tylko na jedzenie.

– „Daniel dostaje teraz kasę jedynie na jedzenie. Od kilku dni odbywa też prace społeczne, na które skazał go sąd. Ma to robić przez pięć miesięcy 20 godzin w tygodniu. Ale i Daniel, i jego rodzice trzymają w tajemnicy miejsce odbywania kary” – twierdzi informator tygodnika Twoje Imperium.

Może to skłoniło młodego Martyniuka do zaczęcia pracy na własną rękę wraz z wspólnikiem? Czy jednak wybór branży weselnej w obecnych czasach to na pewno dobry wybór?

Kurs na prawo jazdy kat. B
Kurs na prawo jazdy kat. B
1 599,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Jazdy doszkalające (od 94,99 zł) lub kurs na prawo jazdy kat. B (1599,99) w Szkole Jazdy Klon w Bydgoszczy (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
20
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz