Home Kategorie Zwierzęta Amstaff odgryzł właścicielowi głowę. Makabra w Końskich

Amstaff odgryzł właścicielowi głowę. Makabra w Końskich

Amstaff odgryzł właścicielowi głowę. Makabra w Końskich

Strażacy byli w wielkim szoku, gdy odnaleźli niekompletne ciało mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że makabry mógł dokonać pies rasy amstaff.

We wtorek w nocy na straż pożarną zadzwonili bliscy 48-letniego mężczyzny. Córka zeznała, że od dłuższego czasu nie ma kontaktu z ojcem. Do jego domu we wsi Młotkowice (woj. świętokrzyskie) wysłano jednostkę, aby sprawdziła, co się dzieje.

Posesji pilnował pies rasy amstaff. Jeden ze strażaków zdołał się z nim zaprzyjaźnić, co pozwoliło pozostałym dostać się do domu. Nikt jednak nie spodziewał się tego, co tam znajdzie.

48-latek był już nieżywy. Największy szok jednak wywołał stan ciała. Mężczyzna miał odgryzioną głowę i rękę. Od razu wezwano policję i specjalistów.

– “Policjanci ujawnili niekompletne ciało mężczyzny znajdujące się w stanie głębokiego rozkładu. Na miejscu wykonano szczegółowe oględziny z udziałem biegłego i patomorfologa. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, które odpowie na pytanie co było przyczyną zgonu mężczyzny” – mówi w “Fakcie” st. sierż. Marta Przygodzka z komendy w Końskich.

Przeszukano całą posesję, ale nigdzie nie znaleziono głowy i ręki. Szczegółowe badania powinny pomóc wyjaśnić, jak doszło do tragedii. Możliwe, że to pies odgryzł wspomniane części ciała. Nie wiadomo jednak, czy wtedy mężczyzna jeszcze żył.
Manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy
29,99 zł
60,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Manicure hybrydowy od 29,99 zł w Salonie Fryzur i Kosmetyki Joanna Kwaśniewska

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz