Home Kategorie Ludzie Adam Małysz ma powody do radości. Jego rodzina już niedługo się powiększy.
14.33K

Adam Małysz ma powody do radości. Jego rodzina już niedługo się powiększy.

Adam Małysz ma powody do radości. Jego rodzina już niedługo się powiększy.

Adam Małysz w jednym z wywiadów podzielił się radosnymi wieściami. On i jego żona Iza mają powód do zadowolenia. Ich rodzina już niedługo się powiększy.

Adam Małysz może pochwalić się nie tylko sukcesami zawodowymi. Dzięki niemu ludzie w Polsce pokochali skoki narciarskie, a dyscyplina stała się niemal sportem narodowym. Skoczek ma też wiele powodów do radości w sferze prywatnej. Mimo iż ostatnio ogłosił, że zachorował na koronawirusa, wszystko dobrze się skończyło. Poza tym Małysz od lat tworzy szczęśliwy związek z piękną Izabelą, z którą wspólnie wychowują córkę Karolinę.

Kolorowa prasa bacznie obserwuje życie dziewczyny, ale na jej temat wiadomo niewiele. Jedną z rzeczy, której nie ukrywa przed światem jest szczęśliwy związek z Kamilem Czyżem.

W trakcie Wielkanocy córka Małysza przyjęła oświadczyny od swojego partnera. Od tamtego momenty pojawiło się mnóstwo spekulacji dotyczących ślubu córki Adama.

Ostatnio w życiu Małysza dzieje się sporo. Nie tak dawno ogłosił, że jest zakażony koronawirusem. Miał też problemy zdrowotne. Pochwalił się też, że obronił tytuł magistra.

– „Mam przyjemność poinformować was, że obroniłem swoją pracę magisterską na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej! Tym samym zyskałem tytuł Magistra! To był stresujący etap w moim życiu, który zakończył się absolutnym sukcesem. Jestem z siebie dumny i chciałbym zachęcić wszystkich do poszerzania swojej wiedzy i doskonalenia umiejętności” – napisał na Instagramie.

Okazuje się, że w najbliższym czasie w życiu Adama Małysza może dziać się jeszcze więcej. W jednym z wywiadów przyznał, że jego córka i jej narzeczony myślą powoli o ślubie.

– „Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! To na pewno. Ale data nie została jeszcze ustalona.”

Adam i Iza Małyszowie są bardzo zadowoleni z wyboru córki.

– „Fajny z niego chłopak, z żoną go bardzo lubimy” – zdradził.

Okazuje się, że skoczek ma wielkie powody do radości, bo wygląda na to, że wkrótce jego rodzina się powiększy, a on zyska zięcia.

Post owocowo-warzywny
Post owocowo-warzywny
409,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Post owocowo-warzywny dr Dąbrowskiej: 7-dniowa dieta za 409 zł i więcej w Studiu Zdrowia Dietering – wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz