Home Kategorie Ludzie Dagmara Kaźmierska tuż po porodzie. ”Bez sztucznych rzęs, permanentnego makijażu i kilograma szpachli”

Dagmara Kaźmierska tuż po porodzie. ”Bez sztucznych rzęs, permanentnego makijażu i kilograma szpachli”

Dagmara Kaźmierska tuż po porodzie. ”Bez sztucznych rzęs, permanentnego makijażu i kilograma szpachli”

Dagmara Kaźmierska opublikowała swoje zdjęcie z zaledwie 4-dniowym synkiem. Królowa życia sama przyznaje, że wygląda na zdjęciu bardzo naturalnie.

Dagmarę Kaźmierską zdecydowanie znamy z barwnej osobowości, miłości do dresów i zawsze dopracowanego makijażu. Ostatnio bohaterka Królowych życia postanowiła powspominać stare czasy. Zdjęcie, które opublikowała, zostało zrobione 19 lat temu.

Ukochany syn Dagmary, Conan przyszedł na świat 19 lat temu. Dagmara postanowiła pochwalić się, jak wyglądała 4 dni po porodzie Conana. Sama przyznała, że była wówczas o wiele bardziej naturalna niż teraz:

– “4-dniowy Conanek i ja. Bez sztucznych rzęs, permanentnego makijażu i kilograma szpachli. Ale za to z BARDZOOO wyskubanymi brwiami (pisownia oryginalna)” – przyznaje z dystansem gwiazda TTV.

Fani przyznają, że Dagmara wyglądała wspaniale i komplementują zdjęcie:

– “Wyglądasz pięknie bez make-upu!” – komentuje jedna z internautek.

Ojcem Conana jest Paweł K. były mąż Dagmary Kaźmierskiej. Jest to postać bardzo tajemnicza, wiadomo, że  nie jest osobą publiczną.

Co więcej, w tamtym roku pod zdjęciem Conana pojawił się komentarz jednego z obserwatorów, który twierdził, że młody chłopak jest wierną kopią swojego taty. Możemy przypuszczać więc, że jest do niego bardzo podobny.Niestety w sieci na próżno szukać jego zdjęć.

W sieci można znaleźć trochę informacji na temat Pawła K. Portal m.styl.fm podał, że w Kłodzku w 2001 roku doszło do strzelaniny, w wyniku której zginął gangster Dariusz L. znany pod pseudonimem Szpila. Serwis podaje, że były mąż Dagmary był z zabitym w poważnym konflikcie. Tamtego wieczoru doszło do kłótni i ostrej wymiany zdań.

Widać, że Conan jest oczkiem w głowie swojej mamy.

Ekskluzywne pakiety day spa
Ekskluzywne pakiety day spa
159,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Ekskluzywne pakiety day spa z zabiegami na ciało i twarz od 139,99 zł w gabinecie Perła Młodości w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz