Home Kategorie News Premier Morawiecki nie wytrzymał. Bardzo ważne słowa do wszystkich Polaków odnośnie COVID
16.22K

Premier Morawiecki nie wytrzymał. Bardzo ważne słowa do wszystkich Polaków odnośnie COVID

Premier Morawiecki nie wytrzymał. Bardzo ważne słowa do wszystkich Polaków odnośnie COVID

Mateusz Morawiecki musiał podzielić się z obywatelami najnowszymi informacjami w sprawie pandemii koronawirusa w Polsce. Szef rządu opublikował kilka bardzo ważnych słów na swoim Facebooku.

Komentarz premiera poruszył naprawdę wielu ludzi i trudno się dziwić.  Mateusz Morawiecki nie ukrywał swojej radości z najnowszych danych, przekazanych przez Ministerstwo Zdrowia. Szef rządu podkreślił, że działania władz w sprawie ograniczenia zasięgu pandemii koronawirusa w Polsce przyniosły spodziewany skutek, na swoim Facebooku opublikował kilka słów w tej sprawie.

W poniedziałek 30 listopada br. Ministerstwo Zdrowia przekazało, że minionej doby potwierdzono zakażenie koronawirusem u 5733 osób, co stanowi najmniejszy dobowy przyrost chorych na COVID-19 w naszym kraju od 13 października br. Ostatniej doby wykonano ok. 25,1 tys. testów i potwierdzono również zgon 121 osób, które zmagały się z zakażeniem COVID-19. Dobre wieści skomentował Mateusz Morawiecki, który nie krył zadowolenia z tych danych.

– “I oto na dobry początek tygodnia oraz ostatniego, świątecznego miesiąca roku, nadeszły kolejne dobre wieści. Nasz hamulec bezpieczeństwa, czyli restrykcje, przynoszą zamierzony skutek” – przekazał premier.

– “W tym przypadku rządowa Rada Medyczna do spraw COVID-19 przy Prezesie Rady Ministrów i rządowe Centrum Analiz Strategicznych przyjęły właściwe rekomendacje, a rząd w ekspresowym tempie wprowadził je w życie. Odłożone w czasie efekty właściwych decyzji właśnie obserwujemy” – chwali działania swojego rządu premier Morawiecki.

– “Dane nie kłamią. Proszę spojrzeć na wykres. Wygrywamy z epidemią! Liczba zakażeń spada! Do czasu otrzymania szczepionki stosujmy to, co po prostu działa. Dystans, dezynfekcję i maseczki. Kochani – wytrzymajmy! Cierpliwość, dyscyplina i solidarność opłacą się nam wszystkim. Razem zwyciężymy wirusa” – podkreślił Morawiecki.

Niemal natychmiast po przekazaniu informacji o spadku zachorowań przez Ministerstwo Zdrowia, premier Morawiecki ogłosił kolejne zwycięstwo nad pandemią koronawirusa. Wielu Polaków jest jednak sceptycznie nastawionych do optymizmu szefa krajowego rządu, który już kilka miesięcy temu zapowiadał, że Polska wygrała z COVID-19, a następnie kraj zaczął mierzyć się z tzw. druga fala zachorowań, która spowodowała jeszcze gorszą sytuację niż pierwsza fala.

– “Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się go bać. Trzeba pójść na wybory tłumnie 12 lipca. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wybory” – mówił Mateusz Morawiecki w lipcu 2020 roku na antenie TVN 24.

Mając to na uwadze, można stwierdzić, że Mateusz Morawiecki nie wie co mówi. Po prostu stara się dopasować sytuacje do swojej narracji. Co do tego nie ma wątpliwości.

 

Lifting i laminacja rzęs
Lifting i laminacja rzęs
79,99 zł
180 dni
do końca oferty!
Lifting i laminacja rzęs (79,99 zł) z henną i olejkiem (99,99 zł) w Studiu Makijazu Permanentnego Asami w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
20
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz