Home Kategorie Ludzie Tak wygląda Jerzy Stuhr po udarze. Ten widok może szokować.

Tak wygląda Jerzy Stuhr po udarze. Ten widok może szokować.

Tak wygląda Jerzy Stuhr po udarze. Ten widok może szokować.

Jerzy Stuhr już jakiś czas zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Najpierw wykryto u niego raka przełyku, później miał zawał, a kilka miesięcy temu przeszedł udar.

To, jak wygląda teraz aktor może być szokujące dla wielu osób. Z Jerzym i jego żoną Barbarą w Dzień Dobry TVN rozmawiała Ewa Drzyzga.

Ostatnie kilka lat nie było łatwe dla Jerzego Stuhra. W ciężkich chwilach zawsze była przy nim jego żona Barbara. W lipcu bieżącego roku aktor przeszedł udar mózgu i gdyby nie szybka reakcja małżonki, mogłoby się to skończyć bardzo źle.

– „Zaalarmowały mnie wielkie wpatrzone we mnie oczy, widziałam, że coś chciał powiedzieć, ale nie dawał rady i miał opadnięty policzek” – powiedziała w DDTVN żona aktora, pani Barbara.

Żona aktora wyjawiła, że po udarze Jerzy musiał korzystać z pomocy logopedy.

– „Na początku sylaby przestawiałem jakoś przedziwnie, na przykład nie “droga” tylko “rodoga”. Zastanawiałem się, co się dzieje, bo myślałem normalnie, ale po dwóch, trzech dniach to się uspokoiło” – powiedział Jerzy Stuhr.

To, że kilka miesięcy po udarze jego efekty są niemal niezauważalne, aktor zawdzięcza bardzo sprawnej reakcji rodziny, która zadziałała natychmiast po zauważeniu pierwszych objawów. Jerzy Stuhr przyznał, że to uratowało mu życie. Teraz wygląda świetnie i aż ciężko uwierzyć, że przeszedł udar. Zdarzają się jednak momenty, w których wypowiada się nieskładnie. Wiele osób nie miało tyle szczęścia, co on. Ewa Drzyzga zapytała żonę gwiazdora, jak poradziła sobie w tym trudnym okresie. Barbara odpowiedziała bardzo emocjonalnie.

– „’Człowiek czuje się strasznie samotny po usłyszeniu diagnozy, a bliscy nie zawsze umieją pomóc. Sami się boją’, słyszałam od pani męża” – powiedziała Ewa Drzyzga. – „Pani Barbaro, bała się pani?”

– „Każdy się boi w tej sytuacji. Tutaj jest też niesamowita rola osoby, która wspiera, żeby umieść się sobą zająć. Żeby nie przenosić temu choremu mojego cierpienia i mojej niepewności i mojego lęku. Czyli ja muszę zadbać o siebie, w taki sposób, żeby mieć siłę to dźwigać. Mi się wydaje, że trochę trzeba sobie pozwolić na płacz, na rozpacz, na krzyk, na niezgodę. Ale potem to wszystko zebrać i iść do przodu” – powiedziała żona Stuhra.

– „Czy zawał, nowotwór, udar, to nie za dużo, jak na jedną osobę?” – dopytywała Ewa Drzyzga, a kiedy Barbara Stuhr przytaknęła, prowadząca DDTVN dodała, że pyta o nią i o to, ile może znieść bliski człowiek.

– „To jest bardzo trudne i się płaci rachunki później za to. Takie może rozłożone w ratach trochę, ale to trwa. Cóż mogę powiedzieć, no chyba wszyscy w takiej sytuacji by płacili te rachunki.”

Prowadząca zwróciła się do aktora:

– „Syn skarżył się, że pan szybciej i więcej robi niż on niejednokrotnie…”

– „Teraz nie” – przerwał jej Jerzy Stuhr. – „Było tak, jeszcze jak wychodziłem z raka, to bardzo dużo robiłem. Teraz nie idę na takich obrotach pełnych.”

Żona Stuhra przyznała, że mąż jest wolniejszy niż przed udarem, ale najważniejsze jest to, że zdrowieje i prezentuje się bardzo dobrze. Sami zobaczcie na zdjęcie poniżej. Jego widok może być zaskoczeniem dla wielu, bo nie wygląda na osobę, które niedawno przeszła udar mózgu.

Gładkie ciało
Gładkie ciało
109,00 zł
278,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Depilacja SPEC3 Hybrid i Light Sheer Desire/Duet na 2 partie ciała za 109 zł i więcej w Depilacja.pl – 44 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz