Home Wideo Motel Polska w TVP. “Zwykli Polacy” biją brawo Kaczyńskiemu. To ludzie PiS…

Motel Polska w TVP. “Zwykli Polacy” biją brawo Kaczyńskiemu. To ludzie PiS…

Motel Polska w TVP. “Zwykli Polacy” biją brawo Kaczyńskiemu. To ludzie PiS…

“Motel Polska” to nowy program emitowany przez TVP. Formułą przypomina on popularny “Gogglebox” z TTV. Uwagę internautów zwrócił szczególnie 11. odcinek “Motelu.

Nie jest to nic dziwnego. Stacje telewizyjne często podbierają sobie pomysły na programy etc. To co zaskoczyło widzów, to odcinek 11, gdzie komentowano Strajk Kobiet. Jak łatwo się domyślić (TVP), była tam ostra krytyka strajku i gloryfikowanie postaci Jarosława Kaczyńskiego.

– “Motel Polska” nowy program TVP przypominający popularny “Gogglebox” z TTV. “Innowacyjny format telewizyjny: hybrydowy serial reality o tematyce polityczno-lifestylowej”. “Oglądając wspólnie telewizję i spotykając się w telewizyjnym motelu, goście recenzują i opisują współczesną Polskę” – czytamy na stronie TVP.

– “Gazem go! I dobrze, gazem go!” – mówi jeden z uczestników “Motelu” oglądając sceny ze strajku kobiet. – “Jaro jak coś powie, to już powie“, “Nasz Kaczorek ma rację” – komentują inne uczestniczki. Od dawna zarzuca się telewizji TVP propagandę i jak widać, wcale się z tym nie kryją.

Jak się okazuje, “zwykli Polacy” pokazani w programie “Motel Polska” to w rzeczywistości osoby związane z PiS. Zwrócił na to uwagę chociażby portal Onet, który wskazał, że wśród uczestników “Motelu Polska” znaleźli się córka, zięć oraz znajoma posła PiS Roberta Telusa.

– “Motel Polska, czyli czysty seans nienawiści za publiczne pieniądze. TVP już się nie da uratować, to trzeba będzie zaorać i zasiać na tym trawę, niech służy za park do wyprowadzania psów” – napisał Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onetu.

– “Już parę tygodni temu natknąłem się na to w tv. Niestety kupa kasy nie wystarczy by mieć na dobrym poziomie własne Szkło Kontaktowe, Jerry Springer Show czy teraz GoogleBox” – podkreślił Rafał Mrowicki, reporter “Dziennika Bałtyckiego”.

Do komentarzy publicystów odniósł się z kolei Jacek Łęcki z TVP. – “Dzisiaj obrońcy wolności słowa postanowili wziąć na celownik gości programu ‘Motel Polska’. Oburza ich, że są wśród nich córka posła PiS i jego była asystentka. Tak. Przyszły na casting i zostały zaproszone. W ‘MP’ wystąpił też poseł Lewicy i posłanka PiS. Macie z tym problem?” – napisał

 

Wybrany masaż: 30 lub 60 minut
Wybrany masaż: 30 lub 60 minut
44,99 zł
90,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wybrany masaż od 44,99 zł w Studiu Masażu Michał Welter w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz