Home Kategorie Ludzie Krzysztof Rutkowski pochwalił się gigantycznym domem i ogrodem z basenem. Jak sam mówi “Mój dom ma być zimy i surowy, to ja daje mu ciepło”

Krzysztof Rutkowski pochwalił się gigantycznym domem i ogrodem z basenem. Jak sam mówi “Mój dom ma być zimy i surowy, to ja daje mu ciepło”

Krzysztof Rutkowski pochwalił się gigantycznym domem i ogrodem z basenem. Jak sam mówi “Mój dom ma być zimy i surowy, to ja daje mu ciepło”

Detektyw Krzysztof Rutkowski to postać powszechnie znana, nie tylko ze względu na swoją profesję. Gwiazdor jest bardzo medialny i chętnie chwali się w portalach społecznościowych swoim życiem.

Krzysztof Rutkowski zasłynął w całej Polsce już wiele lat temu dzięki swojej pracy jako detektyw i rozwiązaniu wielu głośnych spraw. Stracił jednak licencję detektywa. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal jest popularny.

Wybrane akcje jego biura detektywistycznego były pokazywane w programie “Detektyw” w stacji TVN, który otworzył mu drogę do dalszej kariery. Prywatnie Krzysztof Rutkowski jest żonaty z Mają Plich, z którą wspólnie wychowuje syna. Ostatnio detektyw postanowił się pochwalić zdjęciem swojej rodziny, wykonanym w ich przestronnym domu pod Łodzią. Z pewnością jest na czym zawiesić oko.

– “Kuchnia, schody, salon to moje dzieło. Fotele są sygnowane moim nazwiskiem. Projektowałem je w 2002 roku, a wciąż zachowują walor nowoczesności. Fotele powstały w dwa tygodnie” – mówi Rutkowski na łamach “Dziennika łódzkiego”.

– “Niektórzy mówią, że jest zimny i surowy. Ale ja taki właśnie chciałem stworzyć. Nie szukałem tu ciepła, to ja daję ciepło temu domowi.Czuję się tu doskonale” – tłumaczy detektyw.

Wrażenie robi szczególnie duży ogród z tarasem oraz basenem. Z pewnością przypadnie wam do gustu.

– “Meble przy basenie są w stylu babcinym. To kontrast z nowoczesnym stylem całego domu” – zaskakuje kontrastowością Krzysztof Rutkowski. A wy co sądzicie o jego poczuciu smaku?

 

 

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
325,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Rezonans magnetyczny kręgosłupa (od 325 zł) lub głowy (355 zł) i więcej opcji w Centrum Medycznym Enel-Med – 3 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz