Home Kategorie Życie Dwunastoletni chłopiec dał się oblać spirytusem i podpalić – powód? Chciał nagrać z kolegami fajny film

Dwunastoletni chłopiec dał się oblać spirytusem i podpalić – powód? Chciał nagrać z kolegami fajny film

Dwunastoletni chłopiec dał się oblać spirytusem i podpalić – powód? Chciał nagrać z kolegami fajny film

​Do szpitala w Berdiańsku na Ukrainie trafił 12-latek z oparzeniami drugiego stopnia jednej trzeciej ciała. Jak wyjaśnił, dał się podpalić kolegom, by nagrać “fajne” wideo.

Zgłoszenie na policję w tej sprawie wpłynęło ok. godz. 1 w nocy z soboty na niedzielę. Szpital poinformował o hospitalizacji 12-latka z oparzeniami różnego stopnia. Głównie były to oparzenia drugiego stopnia.

Chłopiec powiedział policjantom, że oparzeń doznał wskutek podpalenia przez kolegów. Policjanci wyjaśnili, że nastolatek sam zgodził się na podpalenie, gdyż cała grupa chciała nagrać “fajne” wideo. Nie zdawali sobie sprawy z zagrożenia.

– “Ogień na nastolatku ugaszono w łazience. Chłopcy przestraszyli się skutków podpalenia i odprowadzili kolegę do domu” – podała policja.

Karetkę wezwała matka poparzonego nastolatka. Chłopiec przebywa w szpitalu z poparzeniami drugiego stopnia prawie jednej trzeciej powierzchni ciała. Jest na oddziale intensywnej terapii. W sprawie wszczęto dochodzenie. Taka nierozważna zabawa chłopców, mogła skończyć się naprawdę źle. Leczenie będzie z pewnością długotrwałe. W końcu oparzenia goją się długo i boleśnie.

Masaż kręgosłupa i bańką chińską
Masaż kręgosłupa i bańką chińską
29,99 zł
50,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż kręgosłupa lub bańką chińską za 29,99 zł w Gabinecie Masażu Sławomira Grabskiego w Bielsku-Białej (do -48%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz