Home Kategorie Jedzenie Ogórki kiszone za 20 zł. Barszcz za 45… Tyle trzeba zapłacić u Magdy Gessler. Skusicie się?

Ogórki kiszone za 20 zł. Barszcz za 45… Tyle trzeba zapłacić u Magdy Gessler. Skusicie się?

Ogórki kiszone za 20 zł. Barszcz za 45… Tyle trzeba zapłacić u Magdy Gessler. Skusicie się?

Magda Gessler tak, jak większość restauratorów w obecnych czasach, przeżywa kryzys. Królowa TVN postanowiła więc rozkręcić swój biznes internetowy.

Pandemia sprawiła, że lokale gastronomiczne i ich właściciele zmagają się z największym od lat kryzysem. Obecnie dania przygotowywane są tylko i wyłącznie na wynos i na dowóz. Gessler postanowiła działać podobnie, ale ceny jej produktów nie należą do najniższych.

Przedsiębiorcy, którzy są właścicielami restauracji, stołówek, czy innych punktów gastronomicznych, robią wszystko, aby ich biznesy nie padły. Często więc decydują się podnieść ceny. Nie inaczej postąpiła Magda Gessler.

Popularna restauratorka walczy o przetrwanie restauracji „U Fukiera”, która mieści się na warszawskim Starym Mieście. Przed pandemią rezerwacja stolika w tym lokalu graniczyła z cudem, ale teraz wszystko się zmieniło.

Finanse Gessler może podreperować tylko i wyłącznie sprzedaż online, za pomocą „Delikatesów u Fukiera”. Jest to sklep internetowy należący do restauratorki, w którym fani polskiej kuchni mogą zaopatrzyć się w wiele produktów.

Ceny to zawsze kwestia sporna, ale Magda Gessler dba o to, aby jej produkty były najwyższej jakości, a przy tym cieszyły się zainteresowaniem. W ofercie ma sery, wędliny, czy zawekowane dania obiadowe.

Warto jednak przyjrzeć się cenom, za które można kupić produkty. Jeśli masz ochotę na flaczki od Magdy, musisz liczyć się z wydatkiem 50 zł. Słoik kiszonych ogórków to z kolei 20 zł.

Za foremkę pasztetu zapłacimy 75 zł, a barszcz czerwony u Magdy kosztuje 45 zł. Najtańsza ze wszystkich produktów jest papryka marynowana, która kosztuje 19 zł.

Skusicie się na jedzenie od Magdy?

Dieta Standard, Vege, Sport
Dieta Standard, Vege, Sport
203,00 zł
270,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Dieta Standard lub Vege z dostawą od 107 zł i więcej opcji z firmą Smakofit Catering Dietetyczny (do -34%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz