Home Kategorie Ludzie Tomasz Komenda został ojcem. Przekazał do informacji publicznej te wspaniałe wieści

Tomasz Komenda został ojcem. Przekazał do informacji publicznej te wspaniałe wieści

Tomasz Komenda został ojcem. Przekazał do informacji publicznej te wspaniałe wieści

W mediach społecznościowych pojawiła się sensacyjna wiadomość dotycząca Tomasza Komendy. A dotyczy ona tego, że Tomasz Komenda ma dziecko. Cudowna informacja.

Zaskakujące wiadomości na temat Tomasza Komendy opublikowane zostały na Facebooku. Okazuje się, że od wczoraj życie niesłusznie skazanego przed laty mężczyzny nabiera barw. Wiadomości te przekazała Fundacja Braci Collins, gdzie Tomasz Komenda obecnie pracuje. Miło słyszeć, że doczekał się on potomka.

Kiedy Tomasz Komenda wyszedł z więzienia, nie mógł przewidzieć, że jego życie tak szybko się zmieni. Po upragnionym uniewinnieniu pora na inne miłe wiadomości oraz wydarzenia, tym razem zdecydowanie już bliższe wszystkim śledzącym jego losy. Ważne jest to, że po wyjściu z więzienia, Tomaszowi Komendzie udało się zbudować normalne, pełne rodzinnego ciepła, życie.

Na profilu Fundacji Braci Collins pojawiło się zdjęcie uśmiechniętego Tomasza Komendy, a opis nie pozostawia złudzeń. Od tego roku 30 listopada to dla mężczyzny wyjątkowo ważna data. Okazuje się, że Komenda wraz z ukochaną przywitali na świecie upragnione dziecko.

– “Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami” – czytamy w poście w mediach społecznościowych. Zdradzono płeć dziecka oraz godzinę jego narodzin. Gratulacje płyną od wszystkich i trudno się dziwić.

Bracia Collins zdradzili, iż Tomaszowi Komendzie oraz Annie Walter o godzinie 15:30 urodził się chłopczyk. Para zdecydowała, iż nazwie go Filip. Młody Filipek zapewne nie zdaje sobie sprawy z tego, że ze względu na perypetie swojego taty, będzie gwiazdą.

Cieszmy się tym, że Tomasz Komenda układa sobie życie i co ważniejsze, jak widać na zdjęciach, jest szczęśliwym człowiekiem.

Jednak i w tej beczce miodu, musi być łyżka dziegciu. Mimo iż Tomasz Komenda w świetle prawa jest osobą niewinną, to rodzice zamordowanej przed laty 15-letniej Małgosi nie mogą pogodzić się z sąd decyzją sądu i nieustannie komentują, iż jest on winny śmierci ich dziecka. Pod adresem mężczyzny, który przez 18 lat walczył o sprawiedliwość, padały wyjątkowo ostre słowa.

Kurs online: Terapia poznawczo-behawioralna
Kurs online: Terapia poznawczo-behawioralna
59,00 zł
230,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Terapia poznawczo-behawioralna z zaświadczeniem MEN i dyplomem za 59 zł z Centrum Rozwoju Personalnego 

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz