Home Kategorie Ludzie Zdarzyło się coś szokującego. Agata Duda niespodziewanie prosi wszystkich o pomoc. Jest źle

Zdarzyło się coś szokującego. Agata Duda niespodziewanie prosi wszystkich o pomoc. Jest źle

Zdarzyło się coś szokującego. Agata Duda niespodziewanie prosi wszystkich o pomoc. Jest źle

Agata Duda wraz z prezydentem apelują o wsparcie fundacji Caritas w związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Środki te mają pomóc potrzebującym dzieciom.

Agata Duda nieoczekiwanie pojawiła się w przestrzeni publicznej, by zaapelować o wsparcie fundacji Caritas. Na nagraniu opublikowanym na Twitterze przemawia wraz z prezydentem. Mówią o tym, jak ważne jest wsparcie tych najbardziej potrzebujących.

Małżonka prezydenta, mówiąc delikatnie, nie należy do najbardziej wylewnych osób. Niezwykle rzadko zabiera głos w sprawach dotyczących polskiego życia publicznego, a nawet jeśli już do tego dochodzi, to z reguły jest to spowodowane społecznym naciskiem. Tak było w przypadku, chociażby jej oświadczenia dotyczącego Strajku Kobiet. Teraz znów postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i poprosić obywateli RP o pomoc.

Agata Duda wystąpiła z kolejnym apelem, tym razem dotyczącym fundacji Caritas. Na nagraniu opublikowanym na Twitterze zachęca wraz z mężem do nabywania tradycyjnych bożonarodzeniowych świec, by wesprzeć szczytny cel dotyczący pomocy potrzebującym dzieciom. Prosi wszystkich o wsparcie w miarę możliwości. Dzięki temu dzieci będą miały udane święta.

– “Zebrane środki pozwolą sfinansować tysiącom dzieci obiady, zajęcia rehabilitacyjne i inne ważne potrzeby. Wielu najmłodszych dzięki naszej ofiarności będzie mogło rozwinąć swoje talenty i zainteresowania.” – mówi Agata Duda w opublikowanym nagraniu.

– “W takich chwilach próby szczególnie potrzebujemy życzliwości i wzajemnego wsparcia. W te najbardziej rodzinne święta w roku dodawajmy sobie nawzajem otuchy i nadziei – dobrym słowem i wspólną radością, ale też konkretnym czynem.” – apeluje Agata Duda.

 

Fizjoterapia: masaż z konsultacją
Fizjoterapia: masaż z konsultacją
79,99 zł
150,00 zł
90 dni
do końca oferty!
60-minutowy masaż ciała z konsultacją i planem leczenia od 79,99 zł w Fizjoterapia Andrzej Pastwa w Bydgoszczy (-47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
138
Wow
Wow
8
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
111

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz