Home Kategorie Ludzie Cezary Żak wygrał walkę z COVID-19. Pokazał zdjęcie i ma ważny apel

Cezary Żak wygrał walkę z COVID-19. Pokazał zdjęcie i ma ważny apel

Cezary Żak wygrał walkę z COVID-19. Pokazał zdjęcie i ma ważny apel

Znany aktor podzielił się zdjęciem ze szpitala i poinformował, że choroba już za nim. Żak zachęca do oddawania osocza, które jest niezwykle ważne w walce z chorobą.

Gwiazda serialu “Ranczo” TVP od tygodnia działa na swoim nowym profilu na Instagramie. Bardzo mocno angażuje się on w walkę z COVID, zwłaszcza po tym jak sam przeszedł tą chorobę.
W najświeższym poście Cezary Żak dzieli się zdjęciem z centrum krwiodawstwa, gdzie oddał osocze. Publikacja nie zszokowała fanów, ponieważ aktor już wcześniej zapowiadał: – “Ja już po COVID. Czuję się dobrze i niedługo oddam osocze“. –
Gwiazdor dotrzymał obietnicy. – “Osocze ozdrowieńca oddane. Zachęcam wszystkich Państwa, którzy przeszli COVID do tego, bo potrzeba jest wielka” – czytamy pod zdjęciami na Instagramie.
Jeszcze na początku listopada pojawiły się głosy, że para znanych aktorów, Cezary Żak i jego żona Katarzyna obawiają się o zdrowie najmłodszej córki. To dlatego, że Zuzanna jest lekarką i była w grupie największego ryzyka infekcji koronawirusem. Zarazili się, na szczęście wygrali walkę z chorobą co jest niezwykle pozytywną informacją. Teraz chcą pomóc innym.
Kurs online: Pracownik działu kadr i płac z MEN
Kurs online: Pracownik działu kadr i płac z MEN
89,00 zł
399,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online Pracownik działu kadr i płac z zaświadczeniem MEN za 89 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz