Home Kategorie Życie W pracy wytrzymał jeden dzień. Mama kazała pozmywać i… to było za dużo. Uciekł z domu i zrobił zbiórkę pieniędzy.

W pracy wytrzymał jeden dzień. Mama kazała pozmywać i… to było za dużo. Uciekł z domu i zrobił zbiórkę pieniędzy.

W pracy wytrzymał jeden dzień. Mama kazała pozmywać i… to było za dużo. Uciekł z domu i zrobił zbiórkę pieniędzy.

Semir Rais, który obecnie chce, aby zawracać się do niego Violet Luna, uciekł z domu i zorganizował zbiórkę pieniędzy na zrzutka.pl. Jego rodzeństwo obnaża kulisy sprawy.

Rais określa się jako dziewczyna. Po kłótni z mamą oskarżył swoją rodzinę o przemoc i wyprowadził się. Niedługo później na portalu zrzutka.pl ruszyła zbiórka pieniędzy.

W sieci pojawił się komentarz do całej sprawy. Adel Rais, brat Semira wyjaśnia, że w domu wcale nie było przemocy, a powody ucieczki z domu jego brata są o wiele bardziej błahe.

„Brutalne” wydarzenie, po którym Semir (Violet) postanowił opuścić dom rodzinny i zamieszkać z dziewczyną, to kłótnia o… niepozmywane naczynia.

Rodzeństwo chłopaka nawołuje do tego, aby nie wpłacać mu pieniędzy, bo „nie wyda ich racjonalnie” tylko na „przyjemności”.

A czy Semir próbował na siebie jakkolwiek zarobić? Z relacji Adela wynika, że tak. W wakacje przepracował jeden dzień w „Żabce”, po czym zrezygnował, bo „nie wytrzymał presji”.

Na ten moment na zrzutka.pl zebrano już dla niego niemal 4 tys. zł.

Depilacja laserem diodowym
Depilacja laserem diodowym
299,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Depilacja laserem diodowym od 299,99 zł w salonie Dermatis w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz