Home Kategorie Ludzie Rutkowski w wyjątkowo ostrych słowach do Edyty Górniak. “Edyta, zmień dostawcę”

Rutkowski w wyjątkowo ostrych słowach do Edyty Górniak. “Edyta, zmień dostawcę”

Rutkowski w wyjątkowo ostrych słowach do Edyty Górniak. “Edyta, zmień dostawcę”

Edyta Górniak dała się poznać jako koronasceptyczka. Echa jej kontrowersyjnych wypowiedzi absolutnie nie milkną. Zbulwersowany tezami wokalistki jest m.in. detektyw Krzysztof Rutkowski.

Edyta Górniak nadal znajduje się na ustach wszystkich, ale nie ze względu na swój talent wokalny. Wokalistka wywołała burzę swoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami na temat pandemii koronawirusa. Wielokrotnie podważała sens szczepień, zarzucała dziennikarzom sianie paniki i snuła teorie spiskowe.

Oburzonych postawą Górniak nie brakowało i nadal nie brakuje. Jej słowa odbiły się szerokim echem w mediach. Niedawno postanowiła przekazać, że nikogo nie namawia do tego, by przyjmował szczepionkę lub tego nie robił. Wiele popularnych na polskiej scenie postaci, odniosło się do tez Edyty Górniak.

– “Ja, biorąc odpowiedzialność za swoje własne życie i życie mojego dziecka, takich szczepionek nie przyjmę! Dlatego że nikt nie daje mi gwarancji, jak długo będę żyła po takiej szczepionce” – przekazała.

Słynny detektyw postanowił skomentować powyższe słowa Górniak. Jest ewidentnie oburzony postawą wokalistki.

– “Edyta, zmień dostawcę kawy, bo ci się w głowie przewraca. Miałem Covid i trzy dni byłem w szpitalu. Uważam, że każdy lek, który może pomóc, powinien być brany obowiązkowo, tak samo powinno być ze szczepionkami. Jeśli będą pomagały, ja szczepienie wezmę” – zaznaczył w rozmowie z “Super Expressem.
Pojawiło się też ostrzeżenie dla Edyty Górniak.
– “Nie zdajesz sobie sprawy z tego, że twoi fani, słuchając cię, mogą być nieostrożni, mogą się zakazić. Ktoś cię w końcu pozwie!” – dodał
Mikrodermabrazja z fototerapią
Mikrodermabrazja z fototerapią
69,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mikrodermabrazja diamentowa z fototerapią LED za 69,99 zł i więcej w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz