Home Kategorie Życie Kobieta wydała 20 tysięcy funtów, żeby wytatuować swoje ciało. Nawet jej genitalia są w tatuażach

Kobieta wydała 20 tysięcy funtów, żeby wytatuować swoje ciało. Nawet jej genitalia są w tatuażach

Julia Nuno z Kalifornii spędziła w sumie 234 godziny siedząc w salonie tatuażu i ozdabiając całe swoje ciało tymi charakterystycznymi malunkami. Jej wygląd robi wrażenie.

Kobieta z obsesją na punkcie tatuażu wydała prawie 20000 funtów na różne projekty, aby prawie każda część jej ciała była pokryta atramentem. Julia Nuno, lat 32, ozdobiła swoje ciało pierwszym tatuażem gdy miała 18 lat.

W ciągu ostatnich trzech lat poświęciła łącznie 234 godziny na uzyskanie pełnego “stroju”. Opiekunka z Kalifornii jak dotąd wydała 19 530 funtów, pokrywając każdy centymetr jej skóry od podeszew stóp do czubka głowy.

Jak mówi sama kobieta, zależy jej na tym, żeby każdy centymetr jej ciała był pokryty atramentem. -“Zajęło mi to trochę czasu, zaczęłam się tatuować, gdy tylko osiągnęłam odpowiedni wiek” –

Teraz planuje wytatuować ostatni element swojego ciała, którym jest twarz. – “Nie miałem zamiaru przynajmniej na początku tatuować całego ciała, zaczęłam od małego kwiatka, ale gdzieś w końcu zdecydowałem, że pójdę na całość. Teraz nie mogę przestać” –

Przez ostatnie trzy lata Julia co dwa tygodnie spędzała trzy godziny w salonach tatuażu, powiększając swoją kolekcję tatuaży. Mówi, że naprawdę to lubi.

– “Przez długi czas wmawiałam sobie i innym ludziom, że nigdy nie ogolę głowy, żeby ją wytatuować. Powiedziałam “to szalone””– mówi kobieta.

„Ale kiedy zabrakło mi miejsca na moim ciele, to zdecydowałam się to zrobić”. Jak twierdzi sama kobieta, nie potrafi już inaczej. Uzależniła się od tego.

Kursy językowe online
Kursy językowe online
29,00 zł
87,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kursy językowe online od 29 zł: 3-miesięczny dostęp do nauki wszystkich języków obcych i więcej opcji na Lerni

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz