Home Kategorie Poruszające Pielęgniarka zmarła na koronawirusa. Miała zaledwie 37 lat. To kolejny taki przypadek w Polsce.

Pielęgniarka zmarła na koronawirusa. Miała zaledwie 37 lat. To kolejny taki przypadek w Polsce.

Pielęgniarka zmarła na koronawirusa. Miała zaledwie 37 lat. To kolejny taki przypadek w Polsce.

O śmierci pracownicy służby zdrowia poinformował Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych na Facebooku. To bardzo smutna informacja dla nas wszystkich.

– “Koronawirus. Zmarła kolejna pielęgniarka. Nasza koleżanka śp. Bogusława Janiec – Wołowska pracowała w Szpitalu Grochowskim sp. z o.o. w Warszawie. Zmarła 2 grudnia 2020 roku w wieku 37 lat po zakażeniu koronawirusem SARS-CoV-2. Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje” – przekazał Zarząd Krajowy OZZPiP na Facebooku.

Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych od początku listopada poinformował o 17 zgonach pielęgniarek z powodu zakażenia koronawirusem.

Pracownicy służby zdrowia są szczególnie narażeni na zakażenie. Pracują na pierwszej linii walki z koronawirusem. Do nich w pierwszej kolejności trafi zapowiadana w 2021 r. szczepionka.

Od początku epidemii w Polsce zmarło 18 828 osób chorych na COVID-19.

To naprawdę przykre, że z powodu pandemii COVID-19 w Polsce, umiera kolejna pielęgniarka. Stoją one na pierwszej linii frontu i dzielnie walczą o nasze zdrowie i życie. Trzeba więc być im wdzięcznym.

Colorland - fotoksiążka różne formaty
Colorland - fotoksiążka różne formaty
36,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 31 zł: Fotoksiążka A3, A4 i więcej z Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz