Home Kategorie Ludzie Tomasz Komenda został ojcem. Szpital opublikował zdjęcia malucha. “Mały dżentelmen”

Tomasz Komenda został ojcem. Szpital opublikował zdjęcia malucha. “Mały dżentelmen”

Potomek Tomasza Komendy i Anny Walter przyszedł na świat w nowoczesnej klinice, która zrealizowała usługę bezpłatnie na wniosek fundacji braci Collins.

Historia Tomasza Komendy, skazanego niesłusznie za zgwałcenie i zabójstwo nastolatki, poruszyła całą Polskę. Mężczyzna spędził w więzieniu 18 lat, a w 2018 roku wyszedł na wolność, ponieważ okazało się, że jest niewinny. Obecnie toczy się sprawa związana z potężnym odszkodowaniem, na które niewątpliwie zasługuje Komenda.

Aktualnie Tomasz pracuje w fundacji braci Collins i układa sobie życie prywatne. Po wyjściu z więzienia zarejestrował się na portalu randkowym, gdzie poznał Annę Walter, z którą postanowił założyć rodzinę. We wrześniu oświadczył się ukochanej. A teraz dorobili się małego synka. To naprawdę miła informacja.

We wtorek Tomasz Komenda po raz pierwszy został ojcem. Radosną wiadomością pochwalił się na Facebooku Rafał Collins. Anna urodziła synka, który otrzymał imię Filip.

Narzeczona Tomasza rodziła w nowoczesnym szpitalu we Wrocławiu, który zrealizował usługę bezpłatnie na wniosek fundacji braci Collins. Na oficjalnym profilu kliniki na Facebooku pojawiły się zdjęcia szczęśliwej mamy z maleństwem w objęciach. Wyglądają naprawdę uroczo. Zresztą możecie zobaczyć sami.

Z opisu możemy się dowiedzieć, że chłopiec w chwili narodzin ważył 3630 gramów przy 56 centymetrach wzrostu i otrzymał dziesięć punktów w skali Apgar.

– “Piękne maleństwo! Serdeczne gratulacje dla rodziców!“, “Niech Filip chowa się zdrowo i przynosi rodzinie mnóstwo radości“, “Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka dla maluszka” – piszą wzruszeni i zachwyceni internauci.

 

 

Wybielanie zębów lampą LED
Wybielanie zębów lampą LED
129,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybielanie zębów lampą LED: 1 zabieg za 129 zł i więcej w gabinecie Bajeczny Spa & Salon w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
30
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz