Home Kategorie Film Kevin Sam w Domu: Catherine O’Hara odtworzyła kultową scenę z filmu. “Mama Kevina” robi prawdziwą furorę w sieci

Kevin Sam w Domu: Catherine O’Hara odtworzyła kultową scenę z filmu. “Mama Kevina” robi prawdziwą furorę w sieci

Kevin Sam w Domu: Catherine O’Hara odtworzyła kultową scenę z filmu. “Mama Kevina” robi prawdziwą furorę w sieci

Catherine O’Hara, filmowa mama Kevina z “Kevina samego w domu”, odtworzyła jedną z kultowych scen z przygód rezolutnego chłopca, bez którego wielu Polaków nie wyobraża sobie świąt.

Święta bez Kevina to nie święta, to wie przecież każdy. “Kevin sam w domu” to film niezwykle popularny na całym świecie, ale w Polsce uchodzi za prawdziwy ewenement i jedno z zabawniejszych zjawisk popkultury. Amerykańska komedia z 1990 roku w reżyserii Chrisa Columbusa to w naszym kraju nieodłączny element świąt Bożego Narodzenia. Stała się elementem żartów i tradycji.

Świąteczna komedia była przepustką dla wcielającego się w Kevina Macaulaya Culkina, w pewien sposób stała się także jego przekleństwem. Młody aktor, którego wielką karierę przekreśliły niestety uzależnienia, nadal nie może się pozbyć łatki sprytnego dziecka, które bawi widzów w świąteczne wieczory. Potrafi jednak pokazać dystans do przeszłości, pokazał między innymi zdjęcie w maseczce z twarzą Kevina. Internetowym hitem ma z kolei szansę zostać zabawne nagranie filmowej mamy głównego bohatera. Catherine O’Hara odtworzyła jedną z kultowych scen. Jest to scena, którą z pewnością zna każdy fan tego filmu w Polsce.

Catherine O’Hara to kanadyjsko-amerykańska aktorka znana z doskonałych ról komediowych. Mogliśmy oglądać ją między innymi w “Soku z żuka”, jej głosem mówi także Sally z “Miasteczka Halloween”. Ogromną popularność przyniosły jej role w “Kevin sam w domu” oraz “Kevin sam w Nowym Jorku”, gdzie wcielała się w mamę kultowego bohatera. Aktorka dobrze pamięta rolę mamy Kevina.

 

Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
99,99 zł
297,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabiegi depilacji laserowej E-Light (IPL + RF) na wybraną partię i więcej od 99,99 zł w NanoMed Spa Studio

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz