Home Kategorie Poruszające Maleńka Nadia nie żyje. Pomimo dzielnej walki i wsparcia Polaków, dziewczynka zmarła

Maleńka Nadia nie żyje. Pomimo dzielnej walki i wsparcia Polaków, dziewczynka zmarła

Nie żyje 3-letnia Nadia. Dziewczynka od urodzenia zmagała się z poważną wadą serca. Tuż po narodzinach miała dwie ciężkie operacje, które się udały. Niestety jednak, dziewczynka ostatecznie przegrała.

Nadia zmarła tuż po 8-godzinnej operacji. Po zakończeniu zabiegu lekarze wiedzieli, że coś poszło nie tak. Okazało się, że serce Nadii jest za słabe, lekarze liczyli, że czas będzie dobrym lekarstwem i umożliwi przyjęcie sztucznych zastawek.

Rodzice dziewczynki liczyli, że ta operacja w końcu pomoże Nadii wrócić do zdrowia. Wiedzieli, że serce dziewczynki jest już w bardzo złym stanie. Z pomocą przyszedł portal siepomaga.pl, który jest nieoceniony w pomocy dla chorych osób.

– “Nadia przyjechała na intensywną terapię podpięta pod ECMO, czyli maszynę, która za nią pracuje. Serce Nadii jest za słabe, by zastawki przyjęły plastykę. Serce je psuje. Mamy poczekać parę dni aż serduszko odpocznie i wtedy (lekarze – przyp. red.) zadecydują, czy funkcja się poprawiła, czy jednak wszczepią sztuczną zastawkę trójdzielną“- relacjonowali rodzice na portalu siepomaga.pl.

Jak się okazało, serduszko dziewczynki nie dało sobie rady z zastawkami. 4 grudnia siepomaga.pl poinformowało o śmierci dziewczynki. Rodzice starali się od ostatnich trzech lat, żeby uratować jej życie, niestety jednak nie udało się.

Mimo starań lekarzy nie udało się uratować dziewczynki, ponieważ jej serce było za słabe. Na portalu siepomoga.pl mama dziecka napisała we wzruszających słowach:

– “Tak ciężko jest zrozumieć jej śmierć, młodziutkiej, niewinnej, wspaniałej osoby. Boże, tak ciężko jest pogodzić się z Twoją decyzją, dodaj nam chociaż sił, byśmy nauczyli się żyć.” –

Kurs online: Mechanika Samochodowa
Kurs online: Mechanika Samochodowa
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Mechanika Samochodowa z certyfikatem za 69 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
94
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz