Home Kategorie Zdrowie Firma Pfizer, która stworzyła szczepionkę na COVID, ma swoje laboratorium w Wuhan

Firma Pfizer, która stworzyła szczepionkę na COVID, ma swoje laboratorium w Wuhan

Firma Pfizer, która stworzyła szczepionkę na COVID, ma swoje laboratorium w Wuhan

Gdy wpiszecie w google frazę Pfizer i Wuhan to na co głównie traficie to będzie oczywiście informacja, informacje o tym, że Pfizer przygotował szczepionkę na COVID-19.

Jeżeli jednak poszperacie trochę głębiej, to znajdziecie dane, które będą prawdziwą pożywką dla fanów teorii spiskowych. Czy wiedzieliście, że Pfizer w 2009 roku ogłosił światu, że właśnie w tym mieście powstanie jego „R&D Center”, czyli „Research and Development Center” a po polsku Centrum Badań i Rozwoju. Centrum Pfizera wybudowane w Wuhan miało być rozszerzeniem istniejącej w Szanghaju podobnego. W przeciągu 3 lat centrum badawcze Pfizer miało zatrudniać 200 osób.

A czym zajmowało się Centrum Badań i Rozwoju Pfizera w Wuhan? Oczywiście badania i rozwój nowych leków, testy kliniczne od I do IV fazy badań. „Wuhan Pfizer R&D center will provide intellectual support for the company’s clinical drug development projects in the world, including clinical trials from Phase I to IV, and will carry out deep collaboration with local institutions to implement training programs” (taka informacja była zawarta na stronie R&D Center).

Jak szczepionkę Pfizera ocenia Tajwan, który jako pierwszy donosił o epidemii koronawirusa? (Przypomnijmy, że ostrzeżenia wywiadowcze Tajwanu były ignorowane przez WHO i inne służby specjalne na świecie, a kraj ten poradziło sobie jako jeden z nielicznych z epidemią koronawirusa w sposób wręcz wzorowy. – zaledwie 7 ofiar śmiertelnych i mniej niż 700 przypadków). Tajwan nie zamierza kupować szczepionek Pfizera robionych w Chinach

Co ciekawe placówka Pfizera znajduje się w odległości kilkunastu kilometrów w linii prostej od targu owoców morza, na którym miało dojść do pierwszych zakażeń koronawirusem.

Oczywiście to wszystko przypadek, nadużyciem byłoby twierdzenie, że te zwykłe zbiegi okoliczności mogą świadczyć o czymkolwiek. Jesteśmy pełni wiary w to, że międzynarodowym korporacjom farmaceutycznym chodzi tylko i wyłącznie o dobro zwykłych ludzi. Rzecz w tym, że wszystkie te nowe informacje (jak na przykład to, że rząd brytyjski zabezpiecza Pfizera przed jakimikolwiek konsekwencjami prawnymi), zaczynają sprawiać, że sytuacja staje się coraz dziwniejsza.

 

Dzień Babci i Dziadka: Kieliszki z grawerem
Dzień Babci i Dziadka: Kieliszki z grawerem
17,90 zł
30,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Dzień Babci i Dziadka: Kieliszek do wina (od 17,90zł) z dowolnym grawerem z unikalneprezenty.pl (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz