Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiedział światową żałobę. Mówi o śmierci Wałęsy.

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiedział światową żałobę. Mówi o śmierci Wałęsy.

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiedział światową żałobę. Mówi o śmierci Wałęsy.

Znany polski jasnowidz, Wojciech Glanc podzielił się z nami mroczną wizją. W najnowszym filmie opowiedział m.in. o światowej żałobie, śmierci na dworze królowej Elżbiety II i Lechu Wałęsie.

Przepowiednie jasnowidzów cieszą się w Polsce dużą popularnością, chociaż nie zawsze wprawiają odbiorców w dobry nastrój. Obecnie z przyjemnością usłyszelibyśmy o czymś pozytywnym. Niestety od dłuższego czasu wizje znanych jasnowidzów nie napawają radością. Przykładem niech będzie Krzysztof Jackowski, który na okres Świąt przewiduje falę strachu, a na rok 2021 nawet powrót komunizmu.

Wśród osób czerpiących z wizji popularny jest też jasnowidz Wojciech Glanc, znany m.in. z Big Brothera. Pośród swoich fanów szczyci się opinią kogoś, kogo wizje sprawdzały się niejednokrotnie. Miał przewidzieć m.in. śmierć Pawła Adamowicza, wybuch w Bejrucie, a nawet pandemię. 5 grudnia na jego kanale na YouTube pojawił się nowy film. Niestety zawiedzie się na nim każdy, kto oczekiwał dobrych wieści na koniec roku. Jasnowidz zobaczył globalną żałobę.

W filmie Glanc zdradził, że w jego wizjach przewijają się motywy destabilizacji prawie całego świata oraz symbole świadczące o międzynarodowej żałobie. Wspomniał też o falujących, zmieniających się granicach państw.

– „Telewizory przepasane czarną wstęgą (…) Czarny korowód, myślę w tym momencie o tych pojazdach, które przewożą trumny (…) czarny korowód na skalę wręcz światową (…) Europa w czerni” – opowiada o swoich wizjach jasnowidz.

Glanc zobaczył też królową Elżbietę II w towarzystwie Lecha Wałęsy, którzy karetą jadą w stronę światła. Jasnowidz nie ukrywa, że boi się o zdrowie i życie byłego prezydenta oraz monarchini. Dodatkowo zdaniem jasnowidza śmierć królowej mogłaby wywołać spore zawirowania na całym świecie, bo trzyma obecną sytuację „pod butem”.

Post owocowo-warzywny
Post owocowo-warzywny
409,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Post owocowo-warzywny dr Dąbrowskiej: 7-dniowa dieta za 409 zł i więcej w Studiu Zdrowia Dietering – wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
18
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz