Home Kategorie Zdrowie Lider ruchu antycovidowego trafił do szpitala… z koronawirusem. Los jest przewrotny

Lider ruchu antycovidowego trafił do szpitala… z koronawirusem. Los jest przewrotny

Lider ruchu antycovidowego trafił do szpitala… z koronawirusem. Los jest przewrotny

Jeden z liderów ruchu sprzeciwiającego się ograniczeniom wprowadzanym w związku z pandemią, trafił do szpitala w Lipsku po zakażeniu koronawirusem. Lekarze zdecydowali się o zaintubowania pacjenta.

Jak donosi “Leipziger Volkszeitung”, mężczyzna trafił do szpitala w Lipsku tydzień po demonstracji antycovidowej. Dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego w Lipsku, profesor Christoph Josten, poinformował na konferencji prasowej, że stan pacjenta po zakażeniu koronawirusem był na tyle poważny, że lekarze podjęli decyzję o intubacji.

– “Wirus nie rozróżnia ludzi, nie ma znaczenia kim są” – powiedział lekarz. Prof. Josten nie mówił więcej na temat stanu zdrowia pacjenta.

Ruch Querdenker był organizatorem większości protestów przeciwko obostrzeniom. Na demonstracji w Lipsku pojawiło się ponad 20 tysięcy osób.

Założycielem grupy jest przedsiębiorca ze Stuttgartu, Michael Ballweg.  Członkowie ruchu protestują przeciwko lockdownowi. Ich zdaniem wprowadzane przez rząd obostrzenia są naruszeniem wolności obywatelskich.

Widać, że wirus sobie bardzo mocno z nich zakpił. A zwłaszcza z lidera grupy. Los już taki jest.

Zestaw do uprawy Bonsai
Zestaw do uprawy Bonsai
22,99 zł
27,90 zł
30 dni
do końca oferty!
Zestawy do uprawy drzewka Bonsai od 22,99 zł z Szybkauprawa.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz