Home Kategorie Niesamowite Apokaliptyczne trąby w Krakowie! Tajemnicze dźwięki słyszano w stolicy Małopolski.

Apokaliptyczne trąby w Krakowie! Tajemnicze dźwięki słyszano w stolicy Małopolski.

Apokaliptyczne trąby w Krakowie! Tajemnicze dźwięki słyszano w stolicy Małopolski.

Wczoraj wieczorem w wielu częściach Krakowa słychać było tajemnicze dźwięki. Zaniepokojeni ludzie nagrywali nietypowe odgłosy i wrzucali do sieci, pytając o ich źródło.

Powstało już kilka teorii o tym skąd pochodzą dźwięki. Wśród najpopularniejszych możemy wymienić tę, że odgłosy do dźwięki wypuszczanej z elektrociepłowni pary i to, co słyszeli mieszkańcy Krakowa i okolic było jedynie czyszczeniem kominów.

Faktycznie dźwięki przypominają odgłosy regularnego upuszczania sprężonego powietrza. Teoria więc zdaje się być całkiem prawdopodobna.

Mówi się też o awarii ciepłociągu MPEC, przez którą część mieszkańców Płaszowa nie miało czasowo ogrzewania. W niedzielę od 10:00 nastąpiła przerwa w dostawie energii cieplnej. Winowajcą była nieszczelność rurociągu.

Są też mniej oczywiste wyjaśnienia zjawiska. Niektórzy twierdzą, że tajemnicze dźwięki mogą mieć związek z przelatującym akurat dość blisko Ziemi meteorytem. Według niektórych obliczeń dzisiaj miałby się kończyć Kalendarz Majów, a wraz z nim cywilizacja ludzka.

Astronomowie z NASA potwierdzają, że 21 grudnia 2020 na niebie ma wydarzyć się coś niezwykłego. Jowisz i Saturn utworzą tzw. Wielką Koniunkcję, czyli z punktu widzenia Ziemi nałożą się na siebie, tworząc jedną, bardzo jasną planetę.

Marokański rytuał spa hammam
Marokański rytuał spa hammam
179,99 zł
400,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Marokański rytuał spa hammam od 179,99 zł i więcej w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz