Home Kategorie Niesamowite Przerażająca przepowiednia zakonnicy. Przed śmiercią zdradziła, jaki los czeka Polskę.

Przerażająca przepowiednia zakonnicy. Przed śmiercią zdradziła, jaki los czeka Polskę.

Przerażająca przepowiednia zakonnicy. Przed śmiercią zdradziła, jaki los czeka Polskę.

Siostra Łucja dos Santos jest jedną z trojga ludzi, którzy byli świadkami objawień Matki Bożej. Jedno z nich dotyczyło m.in. zamachu na Jana Pawła II.

Łucja zmarła w 2005 roku. Do końca życia przebywała w klasztorze. Swoimi wizjami dzieliła się z zakonnikiem Augustynem Fuentesem.

Siostra Łucja razem z Hiacyntą i Franciszkiem miała być świadkiem tzw. objawień fatimskich. Zakonnica zmarła w 2005 roku, ale pozostawiła po sobie wiele spisanych wizji. Dzieliła się nimi z zakonnikiem – jedną z niewielu osób, z którymi mogła mieć kontakt.

Jedna z przepowiedni zakonnicy dotyczyła wybuchu wojny. Według niej będzie mieć to związek z użyciem broni jądrowej, a wśród najbardziej poszkodowanych krajów mają znaleźć się m.in. Niemcy, które zostaną zalane wodą. Podobny los czeka Danię oraz Holandię. Według wizji zakonnicy, ucierpi też Francja, gdzie ma spłonąć Paryż.

– „Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa” – miała napisać.

– „Amerykanie nie zechcą się mieszać bezpośrednio do woj­ny, ale widząc, co robią Chińczycy, będą życzyć Rosji zwycię­stwa. Niemcy wciągną USA do wojny jako sojusznika atlanty­ckiego. Pomoc dla Niemców ze strony Ameryki skupi swoją uwagę na Azji i tam będą lądowały wojska USA i Anglii (Irak, Turcja, Iran i Bałkany) w obronie przed Chińczykami. To, co zrobią Niemcy, będzie krokiem samobójczym. Będą liczyć na zajęcie Polski. W swej nienawiści nie zorientują się, że sympa­tia Zachodu i reszty świata będzie po stronie Rosji” – przepowiedziała podobno zakonnica.

W przepowiedni Łucji Polskę czeka o wiele lepszy scenariusz. Kraj nie tylko ma przetrwać kataklizm, ale i przede wszystkim będzie odpowiadać za to, jak wyglądać ma Europa.

– „Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia. Zbuduje nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata, a dla swoich dzieci będzie matką. Nikogo nie odrzuci, nie potępi, lecz przygarnie” – miała napisać Łucja dos Santos.

Polskie miasta nie zostaną zniszczone podczas bombardowania, dlatego też Polacy będą mogli do nich wrócić.

– „Poznań nie będzie zniszczony. W czasie wojny bomby i pociski zagrożą Szczecinowi, portom i Śląskowi. Miast na Ziemiach Zachodnich Niemcy nie będą niszczyć, licząc na ich zagarnięcie” – twierdziła Łucja.

Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji
19,99 zł
180 dni
do końca oferty!
Ozonowe klimatyzacji od 19,99 zł lub serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika od 59,99 zł w CarCar Service

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
23
Wow
Wow
11
Smutny
Smutny
29
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz