Home Kategorie News Specjalne orędzie Andrzeja Dudy do Polaków wywołało szok. Nikt się tego nie spodziewał
26.41K

Specjalne orędzie Andrzeja Dudy do Polaków wywołało szok. Nikt się tego nie spodziewał

Specjalne orędzie Andrzeja Dudy do Polaków wywołało szok. Nikt się tego nie spodziewał

Andrzej Duda nieoczekiwanie wygłosił orędzie do wszystkich Polaków. Wiele osób nie spodziewało się takiego posunięcia. Orędzie bowiem zostało wygłoszone przy wykorzystaniu mediów społecznościowych.

Andrzej Duda tym razem postawił na komunikację za pomocą mediów społecznościowych. Noworoczne orędzie mogli zobaczyć w dużej mierze internauci. Głowa państwa pojawiła się sama, bez Agaty Dudy.

Zaskoczenie osób, do których dotarł komunikat, nie miało granic. Spodziewano się raczej, że słowa Andrzeja Dudy zostaną wyemitowane chociażby na TVP. Po informacji ogłoszonej przez Kancelarię Prezydenta znaleziono jednak czas antenowy na TVP1.

Andrzej Duda postanowił zwrócić się do wszystkich Polaków oczywiście z noworocznymi życzeniami. Pragnie, aby 2021 rok był pod każdym względem lepszy niż pełen trudności mijający 2020 rok.

– „Był to rok pełen wyrzeczeń dramatu i cierpienia” – rozpoczął orędzie Andrzej Duda. Andrzej Duda w tym orędziu przede wszystkim dziękował Polakom, którzy walczą z COVID-19.

– „Był to rok pełen wyrzeczeń dramatu i cierpienia […] Czekają nas kolejne wyrzeczenia podczas najbliższych miesięcy i trudnych zmagań z epidemią. Podejmujemy ten wysiłek, bo wiemy, że tylko zdecydowane działania zahamują rozwój epidemii” – przekazał Duda.

– „Rok 2020 był wyjątkowy także z uwagi na wybory prezydenckie. Zorganizowanie ich w sposób bezpieczny nie było łatwe, ale się udało. Ponad 20 milionów obywateli poszło do urn. […] Chce dzisiaj za to bardzo podziękować wszystkim moim rodakom. To dowód stabilności i dojrzałości naszej polskiej demokracji” – podkreślił prezydent.

Andrzej Duda podkreślił również, że zaszczepi się przeciwko COVID-19. Widząc w tym szanse dla Polaków na powrót do normalnego życia. Oby tak rzeczywiście było.

– „Ufamy, że szczepionka pozwoli uporać się z pandemią i pomoże nam wrócić do normalności. […] Sam oczywiście także wezmę udział w narodowym programie szczepień. W ostatnich tygodniach rozmawiałem na ten temat z lekarzami, ekspertami i naukowcami. Zgodnie podkreślają, że szczepionka jest skuteczna” – zaznaczył Andrzej Duda.

Catering dla nawet 15 osób
Catering dla nawet 15 osób
129,99 zł
258,00 zł
Oferta zakończona!
Catering dla 6 osób za 129,99 zł i więcej opcji z firmą gastronomiczną PAŁACOWA DOLINA Monika Piasecka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
23
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
36

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz