Home Kategorie Życie Na te słowa prowadzącego „Sylwester Marzeń w Dwójce”, widzowie programu oniemieli
39.55K

Na te słowa prowadzącego „Sylwester Marzeń w Dwójce”, widzowie programu oniemieli

Na te słowa prowadzącego „Sylwester Marzeń w Dwójce”, widzowie programu oniemieli

„Sylwester Marzeń” wystartował o 20:00, a Polacy tłumnie zasiedli przed telewizorami. Sylwestrowy koncert TVP w tym roku odbył się plenerowo w Ostródzie.

Choć 28 grudnia władze wprowadziły narodową kwarantannę, a co za tym idzie również dodatkowe restrykcje, stacja TVP nie zrezygnowała z sylwestrowych planów i zorganizowała w tym roku swojego „Sylwestra Marzeń”.

O godzinie 20:00 tłumy Polaków zasiadły przed telewizorami, by obejrzeć koncerty swoich ulubionych gwiazd. Na sylwestrowej scenie Dwójki wystąpią w tym roku m.in. Zenek Martyniuk i zespół Akcent , Marcin Miller i zespół Boys, Cleo , Golec uOrkiestra, Weekend, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Helena Vondráčková, Zakopower oraz Thomas Anders z Modern Talking.

Wśród prowadzących znaleźli się z kolei Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Norbi i Rafał Brzozowski. Prowadzący teleturnieju TVP1 „Jaka to melodia?” zaskoczył widzów niezwykłą deklaracją już na samym początku wydarzenia.

– „Jesteśmy na świeżym powietrzu, wszystkie zasady zostały spełnione, jesteśmy bezpieczni” – powiedział na antenie TVP Rafał Brzozowski.

Organizację imprezy w ostrych słowach skrytykował m.in. prof. Andrzej Horban, doradca premiera ds. COVID-19, krajowy konsultant ds. chorób zakaźnych.

– „Takich imprez jak organizowany przez TVP „Sylwester Marzeń” nie powinno się robić. Nie po to się zamyka stoki, hotele, nie po to dzieci nie mogą jechać na ferie, żeby potem to marnować” – przyznał w rozmowie z Magdaleną Rigamonti z „DGP” prof. Andrzej Horban.

Z organizacji imprezy sylwestrowej zrezygnowała w tym roku całkowicie stacja TVN. 31 grudnia zamiast koncertu wyświetlony został maraton filmowy, podczas którego widzowie obejrzą takie hity, jak „Nigdy w życiu”, „Pieniądze to nie wszystko”, „American Pie II” i „Świadek koronny”.

Z kolei Polsat zdecydował się na organizację koncertu w swoich studiach przy ul. Łubinowej w Warszawie, który był na żywo nadawany ze studia telewizyjnego.

Fotomagnesy ze zdjęciem
Fotomagnesy ze zdjęciem
12,90 zł
Oferta zakończona!
Fotomagnesy na lodówkę ze zdjęciem: różne formaty od 7,90 zł z Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
13
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
88

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz