Home Kategorie Ludzie Durczok oglądał Sylwestra Marzeń i dostał szału. „Jaka jest cena skur*ienia?”

Durczok oglądał Sylwestra Marzeń i dostał szału. „Jaka jest cena skur*ienia?”

Sylwester Marzeń dobiegł końca, ale nadal głośne są echa oburzenia wywołanego tym wydarzeniem. Bardzo emocjonalny wpis zamieścił na Twitterze Kamil Durczok.

Durczok nie powstrzymywał emocji i wulgarnie skomentował jeden z występów tegorocznego Sylwestra Marzeń w TVP.

Mimo iż jeszcze kilka tygodni temu nikt nie przypuszczał, że tegoroczny Sylwester Marzeń w ogóle się odbędzie, impreza oficjalnie przeszła już do historii. Jackowi Kurskiemu udało się dopiąć swego, mimo iż kilka dni temu nie było to takie oczywiste.

Wprowadzone przez rząd obostrzenia dotyczące przeciwdziałania koronawirusowi, w tym ograniczenie działalności hoteli, zakaz zgromadzeń powyżej 5 osób oraz wprowadzenie „godziny policyjnej” w Sylwestra, nie powstrzymały prezesa TVP przed zorganizowanie wydarzenia, które stało się już niemal jego wizytówką.

Na ostródzkiej scenie widzowie TVP mogli podziwiać wielu artystów, stale związanych z państwową telewizją, dość często pojawiających się na organizowanych przez medium imprezach kulturalnych i rozrywkowych. Nie zabrakło więc czołowych “dinozaurów” disco polo, czy grup wykonujących folkową muzykę popularną.

Obecność jednego z zespołów podczas obchodów sylwestra z TVP szczególnie wzburzyła znanego dziennikarza Kamila Durczoka, który swoją iście wulgarną refleksją postanowił podzielić się z obserwującymi jego konto na Twitterze internautami.

Widzowie Sylwestra Marzeń mogli podziwiać występy wielu popularnych muzyków. Na scenie pojawili się m.in. Zenek Martyniuk, zespoły Boys, Weekend i Golec uOrkiestra oraz Gromee, Roksana Węgiel, czy Cleo. Nie zabrakło także gości zza granicy – świętowanie nowego roku uświetnili chociażby Thomas Anders z kultowego Modern Talking oraz Helena Vondráčková.

To jednak występ innego zespołu wzbudził w Durczoku emocje. Dziennikarz na swoim Twitterze zamieścił nagranie, na którym widzimy występ Zakopower.

 „Jaka jest cena skur***nia w #Ku**izji?” – pyta dziennikarz we wpisie, którym opatrzył nagranie wideo.

Dodatkowo Durczok opatrzył swój post kilkoma hashtagami, m.in. zawierającymi stwierdzenie „Artyści nie są sumieniem narodu”.

Na oficjalnym profilu Zakopower pojawiły się życzenia noworoczne, jakie grupa złożyła podczas pobytu w Ostródzie.

– „Niech ten nowy rok odmieni rzeczywistość, niech ta zaraza się skończy, żebyśmy w końcu mogli się z państwem spotykać, dla państwa grać , to są nasze wspólne życzenia” – powiedział wokalista zespołu Sebastian Karpiel-Bułecka.

Fotokubek ze zdjęciem
Fotokubek ze zdjęciem
15,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 15,90zł: Fotokubek z Twoim zdjęciem, latte lub magiczny kubek zmieniajacy kolor na Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
25

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz