Home Kategorie Ludzie Widzowie są wściekli na Polsat. Niewiarygodne, co stało się w trakcie imprezy sylwestrowej.

Widzowie są wściekli na Polsat. Niewiarygodne, co stało się w trakcie imprezy sylwestrowej.

Widzowie są wściekli na Polsat. Niewiarygodne, co stało się w trakcie imprezy sylwestrowej.

Widzowie są wściekli na Polsat. Sylwestrowa Moc Przebojów miała być wyjątkowa. I była, ale na swój sposób. Po wielką gwiazdę światowej sławy helikopterem do Włoch miał polecieć Krzysztof Ibisz.

W tym roku Sylwestrowa Moc Przebojów musiała być inna niż zwykle. Wszystko przez pandemię. Cała impreza odbyła się w aż dwóch studiach Polsatu.

Mimo tego na scenie nie zabrakło największych polskich gwiazd. Stary rok wraz ze stacją pożegnali m.in. Doda, Maryla Rodowicz, Bajm, Mandaryna czy Michał Szpak. Na scenie miał pojawić się też specjalny gość z zagranicy, po którego helikopterem miał polecieć Krzysztof Ibisz.

Prezenter specjalnie się do tego przygotował i ukończył kurs na pilota. Jakież było zdziwienie wszystkich oglądających, gdy Ibisz zamiast w helikopterze, znalazł się na scenie. Kto więc pilotował śmigłowiec?

Emocje sięgnęły zenitu, kiedy na scenie pojawiła się w końcu wyczekiwana „gwiazda” wieczoru. O północy na „dachu” stacji pojawiła się Małgorzata Walewska i Andrea Bocelli. A raczej ktoś, kto miał wyglądać jak on.

Para pożegnała stary rok słowami piosenki Time to Say Goodbye, a chwile później wszystkie odczucia widzów się potwierdziły. Na scenie nie było wcale włoskiego śpiewaka, a w jego rolę wcielił się nie kto inny jak Czadoman, czyli Paweł Dudek.

Mimo wszystko występ wyszedł całkiem nieźle. Mimo iż tak naprawdę śpiewała tylko Małgorzata Walewska, a dach zastąpił green screen.

Filmik z występu trafił na YouTube, gdzie zaroiło się od bezlitosnych komentarzy. Internauci nie pozostawili na Polsacie suchej nitki.

– Nie wiem, dlaczego napisane jest, że to Andrea Bocelli, skoro to nie on, niemniej jednak Małgorzatę Walewską zawsze miło posłuchać.

– Poprawcie tytuł. Nie można normalnie napisać, kto śpiewa?

– Brak słów. Niektórych osób się nie naśladuje.

– Jaki kraj, taki Bocelli… Wstyd mi za was!!!

– I występ rewelacyjnej śpiewaczki przyćmiony kłamstwem.

– Nie mogę tego skomentować. Żal mi pani Walewskiej – pisali użytkownicy Internetu.

Wybielanie i remineralizacja zębów
Wybielanie i remineralizacja zębów
149,00 zł
Oferta zakończona!
Wybielanie zębów lampą LED (od 99 zł) wraz z remineralizacją (od 149 zł) w White & Beauty w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
21
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz