Home Kategorie Poruszające Fani programu „Złomowisko PL” dostali kolejną, smutną wiadomość. Tym razem chodzi o Edka, sytuacja jest niezwykle poważna

Fani programu „Złomowisko PL” dostali kolejną, smutną wiadomość. Tym razem chodzi o Edka, sytuacja jest niezwykle poważna

Fani programu „Złomowisko PL” dostali kolejną, smutną wiadomość. Tym razem chodzi o Edka, sytuacja jest niezwykle poważna

Fani programu Złomowisko PL pogrążyli się w smutku. Niedawno media obiegła wiadomość o śmierci Marka „Krzykacza” Pawłowskiego, który zmarł w Sylwestra, 31 grudnia. A to nie koniec.

Okazuje się, że Edek Kaliński przebywał w szpitalu, a sytuacja cały czas jest bardzo poważna. Wygląda na to, że gwiazdorów programu Złomowisko PL w ostatnim czasie spotkało wiele nieszczęść. Śmierć Marka i wypadek Edka. Jeszcze kilka miesięcy temu nic nie zapowiadało tragedii.

Stary rok z pewnością nie zakończył się dobrze dla fanów, rodziny i bliskich Marka Pawłowskiego. Gwiazdor programu Złomowisko PL zmarł w Sylwestra, wskutek problemów z układem krwionośnym. Jednak to nie koniec złych wiadomości.

Kilka tygodni temu kierowca z ekipy Marka, Edek, trafił do szpitala. W wyniku powikłań lekarze byli zmuszeni amputować mu jedną nogę. Teraz złomiarza czeka bardzo długa i kosztowna droga powrotu do zdrowia. Fani są wstrząsnięci.

Złomowisko PL to serial telewizyjny emitowany na kanale Discovery Channel. Jego premiera miała miejsce w październiku 2015 roku. Show pokazuje historie zbieraczy i złomowisk z całego kraju. Program był bardzo popularny.

Program osiągał bardzo dobre wyniki oglądalności. Trzy pierwsze odcinki czwartej edycji Złomowisko PL oglądało średnio 218 tys. widzów. To naprawdę świetny wynik.

Serial jest emitowany w każdą środę o 21.00. Kolejne odcinki mogliśmy również oglądać na Playerze.pl. Oprócz ekipy Marka i Edka w programie bierze udział ekipa Mariusza, autorecyklingu z Radostowic, Piotro-stalu czy Olmetu – złomowiska z Tarnowskich Gór. Jednak bez tych bohaterów, to już nie będzie to samo.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
105
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz