Home Kategorie Ludzie Krzysztof Jackowski z kolejną przerażającą wizją: To jest początek czegoś, co można nazwać wojną

Krzysztof Jackowski z kolejną przerażającą wizją: To jest początek czegoś, co można nazwać wojną

Krzysztof Jackowski z kolejną przerażającą wizją: To jest początek czegoś, co można nazwać wojną

Krzysztof Jackowski w Dzień Dobry TVN podzielił się swoją przepowiednią na 2021 rok. Nie są to optymistyczne słowa. Przygotujcie się na najgorsze.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich jasnowidzów. Pomaga w poszukiwaniu osób zaginionych, a także dzieli się swoimi wizjami na temat przyszłości. Kilka jego przeczuć znalazło odzwierciedlenie w rzeczywistości. Przewidział m.in. kryzys imigracyjny, a także trzęsienie ziemi w Japonii. Ludzie wierzą w jego przepowiednie.

W czwartek Jackowski gościł w Dzień Dobry TVN. Tuż obok niego zasiedli także: astrolog Merkurja Anna Grzywaczewska-Ciuciura,  oraz numerolog Sylwester Chordecki. Według jasnowidza Nowy Rok 2021 będzie bardzo zły.

– “To nie będzie dobry rok. Przeraża mnie to, co mi się kojarzyło od paru lat w moich wizjach. Tłumaczyłem w ubiegłym roku, że już rok 2019 będzie ostatnim w miarę normalnym rokiem na świecie. Od 2014 roku jest film, gdzie powiedziałem, że krótko przed dużą wojną na świecie ludzie w Polsce i Europie będą bali się oddychać. Mamy dziwny czas i uważam, że jest to początek czegoś, co można nazwać wojną” – stwierdził.

– “Padają gospodarki, ministrowie, prezydenci się głowią, co zrobić z państwami, ludźmi, dziećmi… Ale to dopiero przed nami. To potrwa wszystko 3,5 roku. Rok mamy za sobą. 2,5 roku czeka nas poważnej sytuacji. Rzeczywistość, która zaistniała, przykleiła się do nas i ona potrwa z nami, robiąc nam wielką szkodę, naszej psychice i społecznie. Premier miał rację na początku pandemii, że rzeczywistość przed pandemią już nie wróci” – dodał.

Z jego słowami nie chcieli zgodzić się pozostali goście, którzy przedstawili nieco bardziej optymistyczne przepowiednie. Grzywaczewska-Ciuciura i Chordecki powiedzieli, że nadchodzące miesiące nie będą tak straszne, jak zakłada jasnowidz. Ten jednak na zakończenie  programu stwierdził tylko:

– “To potrwa dwa i pół roku. Chciałbym, żebyście to wy mieli racje” – stwierdził.

 

Pakiety spa z 24-karatowym złotem
Pakiety spa z 24-karatowym złotem
149,00 zł
199,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Pakiety Relax day spa (od 149 zł) lub DeLUX day spa z 24-k złotem (od 229 zł) w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz