Home Kategorie Ludzie Kolejna gwiazda przyjęła szczepionkę i skomentowała sprawę w zaskakujący sposób. “Jest mi bardzo przykro”.

Kolejna gwiazda przyjęła szczepionkę i skomentowała sprawę w zaskakujący sposób. “Jest mi bardzo przykro”.

Kolejna gwiazda przyjęła szczepionkę i skomentowała sprawę w zaskakujący sposób. “Jest mi bardzo przykro”.

Na Facebooku Magda Umer opublikowała specjalne oświadczenie. Artystka wyznała, że należała do grupy, która przyjęła preparat Pfizera i BioNtech-u. Teraz przeprasza.

– “Nie prosiłam nikogo o zaszczepienie się przeciwko Covid19. To mnie poproszono o to, w ramach akcji popularyzowania, namawiania do szczepień” – poinformowała dziś Magda Umer. Poetka przedstawiła swoją wersję wydarzeń i przeprosiła opinię publiczną.

Scenarzystka deklaruje, że nie prosiła władz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego o przeprowadzenie zabiegu. Do Umer miało zostać skierowane zaproszenie z wyjaśnieniem, że wokalistka nie zabiera nikomu miejsca w kolejce. Uwierzyła w to.

– “Walka o każdą zaszczepioną osobę jest teraz priorytetem państwa i służby zdrowia” – przedstawiała argumentację organizatorów przedsięwzięcia na Facebooku. Madzie Umer zdawało się, że biorąc udział w akcji promocji szczepień, staje się ambasadorką szlachetnej akcji.

– “Przecież cały czas środki masowego przekazu, a nawet Kościół, nawołują niezdecydowanych i utyskują na zbyt małą liczbę chętnych, potrzebnych do zwycięstwa z pandemią w naszym kraju” – czytamy. Wygląda na to, że artystkę wprowadzono w błąd.

Magda Umer zakomunikowała, że była przekonana o dobrych charakterze akcji. Teraz przeprasza i wyraża ubolewanie. – “Jest mi bardzo przykro z tego powodu, ale w dalszym ciągu mam nadzieję, że nie zrobiłam niczego złego” – tłumaczy w mediach społecznościowych.

Wpis poetki w ciągu 2 godzin zgromadził ponad 2 tysiące reakcji i kilkaset komentarzy. – “Pani Magdo od lat jestem Pani wielką fanką. Niestety to są spóźnione oświadczenia. Jestem Państwa postawą ogromnie rozczarowana. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia” – mówi jedna z internautek.  Oświadczenie gwiazdy zasadniczo wzbudziło liczne kontrowersje i trudno się dziwić.

Wstęp do papugarni
Wstęp do papugarni
8,99 zł
12,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Od 8,99 zł: bilet wstępu do Papugarni Białystok

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz