Home Wideo Internauci zwrócili uwagę na wyraz twarzy Danuty Holeckiej, podczas prowadzenia wywiadu z Kurskim

Internauci zwrócili uwagę na wyraz twarzy Danuty Holeckiej, podczas prowadzenia wywiadu z Kurskim

Internauci zwrócili uwagę na wyraz twarzy Danuty Holeckiej, podczas prowadzenia wywiadu z Kurskim

Danuta Holecka poprowadziła noworoczne wydanie „Wiadomości” TVP, po którym nastąpiła niemal 20-minutowa rozmowa z szefem stacji Jackiem Kurskim. Wywiad wzbudził zainteresowanie z pewnego powodu.

Danuta Holecka pozostaje twarzą „dobrej zmiany”, jaka przetoczyła się przez publiczne media po wygranych przez Prawo i Sprawiedliwość wyborach samorządowych z roku 2015.

Dziennikarka, która pozostaje związana z Telewizją Polską od 1993 roku, niejednokrotnie dawała wyraz swej sympatii dla obozu rządzącego. Podobnie było przy okazji minionych wyborów prezydenckich, gdy Holecka wprost zapytała Andrzeja Dudę, co należy zrobić, by to on wygrał.

Nie inaczej sytuacja przedstawiała się w trakcie noworocznej rozmowy z Jackiem Kurskim. Rzecz trudno nazwać bowiem wywiadem. Prowadząca unikała trudnych pytań, dając szansę politykowi malować zwycięski obraz telewizji publicznej i uprawiać propagandę sukcesu.

Były poseł Prawa i Sprawiedliwości po raz kolejny wskazał, że dostęp do rozrywki jest dla Polaków równie ważny jak prąd czy woda.

– „Po prostu jesteśmy medium dostarczanym do każdego domu w Polsce. Jak jedzenie, jak powietrze. Nie można żyć bez „Sylwestra Marzeń” TVP. Więc on będzie wspaniały, bo jest nam potrzebny, jest tak upragniony przez ludzi” – mówił Kurski na kilka dni przed wydarzeniem.

Swoista laurka, jaką swojej stacji wystawili Danuta Holecka z Jackiem Kurskim, była szeroko komentowana przez użytkowników Twittera. Ich uwadze nie umknęły również przedziwne wyrazy twarzy prowadzącej.

– „Jakie plany na ten rok? Nowe programy, nowe seriale? – pytała prowadząca głównego pasma informacyjnego TVP, dając szansę swemu szefowi na roztoczenie przed widzami świetlanej przyszłości stacji. – Eurowizja będzie!” – dodała od siebie Holecka. Te zalotne spojrzenia w stronę Kurskiego? Czysty seksapil i obiektywna telewizja zarazem.

Pakiety day spa: 4 warianty
Pakiety day spa: 4 warianty
79,99 zł
99,99 zł
Oferta zakończona!
Wybrany pakiet day spa z masażem ciała i więcej od 99,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz