Home Kategorie Ludzie To już jest całkowicie pewne. Agata Duda oszaleje ze szczęścia. Gratulacje płyną z całego kraju
49.14K

To już jest całkowicie pewne. Agata Duda oszaleje ze szczęścia. Gratulacje płyną z całego kraju

To już jest całkowicie pewne. Agata Duda oszaleje ze szczęścia. Gratulacje płyną z całego kraju

Agata Duda ma ogromny powód do radości, gratulacje już spływają z każdej strony. Pierwsza dama z pewnością nie spodziewała się, że początek nowego roku będzie dla niej tak udany.

Okazuje się, że została wyróżniona przez znanego projektanta mody w konkursie Najlepiej ubrani 2020. Sukces jest bezapelacyjny. Daniel Jacob Dali specjalnie dla Super Expressu stworzył ranking modowy 2020. Z pewnością wiele kobiet marzyło o znalezieniu się na szczycie listy, jednak to Agata Duda okazała się bezkonkurencyjna. Dlatego też należą się jej gratulacje.

Agata Duda może mówić o prawdziwym szczęściu, ponieważ na co dzień nie otrzymuje się tak wyjątkowego wyróżnienia. Daniel Jacob Dali stworzył modowe podsumowanie w polskiej polityce z 2020 roku. Trzeba przyznać, że lista jest zaskakująca.

Projektant uznał, że pierwsze miejsce należy się Agacie Dudzie. Uzasadnieniem tego wyboru miał być fakt, że na każdym wielkim wydarzeniu w 2020 roku Pierwsza Dama pojawiała się w schludnych i dostojnych strojach. Zawsze prezentuje się ona z niezwykłą wręcz gracją.

Dodatkowo doceniono kolorowe sukienki w duże kwiatowe wzory, oraz czarną sukienkę ze złotym akcentem. Właśnie one zapewniły Agacie Dudzie najwyższą pozycję w świecie mody polskich polityków.

Drugie miejsce przypadło prezydentowi Warszawy, Rafałowi Trzaskowskiemu. Stylizacje głowy stolicy pozwoliły znaleźć się na drugim stopniu podium rankingu stworzonego przez Daniela Jacoba Daliego. Trzeba przyznać, że Trzaskowski wie jak się prezentować.

Trzecie miejsce w rankingu projektanta bez wątpienia zdziwi niejednego czytelnika. Otóż przypadło ono… Marcie Lempart. Była jedną z najbardziej rozchwytywanych Polek w 2020 roku. Dlatego też zasłużyła na to wyróżnienie.

Co ciekawe, projektant postanowił skupić się także na najgorzej ubranych politykach minionego roku. Wśród nich wymienił trójkę, która teoretycznie nie zrobiła wrażenia na nikim, jeśli chodzi o ubiór. Pierwsze miejsce zajął Jarosław Kaczyński. Czy kogoś z was to dziwi?

Kody rabatowe do RTV Euro AGD 
Kody rabatowe do RTV Euro AGD 
0,00 zł
Oferta zakończona!
Kody rabatowe do RTV Euro AGD 

Twoja reakcja?

Super
Super
12
Ha ha
Ha ha
29
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz