Home Kategorie Ludzie Bardzo mocne słowa lekarki z WUM: Zabraliście dla mnie szczepionkę. I tego wam nie zapomnę

Bardzo mocne słowa lekarki z WUM: Zabraliście dla mnie szczepionkę. I tego wam nie zapomnę

Bardzo mocne słowa lekarki z WUM: Zabraliście dla mnie szczepionkę. I tego wam nie zapomnę

Informacja o liście osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 poza kolejką wywołała wiele emocji i lawinę komentarzy. Sytuację na swoim Instagramie skomentowała również, pracująca na WUM, Maja Herman.

„Jestem lekarką, pracuję na WUM. (…) Jak mnie wkurza ta tektura, która się zadziała. To ratowanie, ta akcja promocyjna szczepień (…). I zaznaczam to moja opinia, nie kliniki w której pracuję. Dziękuję osobom za to odpowiedzialnym, że pozwoliły mi znowu poczuć się jak nikt. Gdy oglądam zdjęcia moich netowych znajomych, szczepiących się, skręca mnie z zazdrości i przykrości. Bo pracuję w jeszcze jednym miejscu nie zapisałam się tam na szczepienie, żeby medycy pracujący tam codziennie byli pierwsi i dlatego też, że pomyślałam, WUM tak zbierał szybko pisemne oświadczenia (zaledwie parę dni), to pewnie szybko będę zaszczepiona. I przysłowiowe g****. Nikt nie zadzwonił, nikt nie zapytał” skomentowała.

– „Znam świat celebrytów” – pisze Herman. – „Ich życie gna milion razy szybciej niż nasze i do tego na innej orbicie. Większość z nich uważa, że im się należy wszystko. Więc podsumowując: Zabraliście dla mnie szczepionkę. I tego wam nie zapomnę” – dodaje.

Warszawski Uniwersytet Medyczny informował w minionym tygodniu, że z puli dodatkowych 450 dawek szczepionek, które niezależenie od etapu zerowego szczepień obejmującego personel medyczny otrzymał od Agencji Rezerw Materiałowych i które musiały być wykorzystane do końca roku, zaszczepił m.in. 300 pracowników szpitali WUM oraz grupę 150 osób obejmującą rodziny pracowników, pacjentów będących pod opieką szpitali i placówek WUM, w tym 18 znanych postaci kultury i sztuki.

Jak widać, cała sytuacja ze szczepieniem artystów poza kolejnością, wywołuje coraz większe kontrowersje, zwłaszcza w środowisku medycznym i trudno się dziwić. Obywatele jak i lekarze są wściekli, że gwiazdy, są stawiane wyżej od nich. Maja Herman powiedziała to, co myśli większość ludzi.

Pakiet stomatologiczny
Pakiet stomatologiczny
99,99 zł
Oferta zakończona!
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja i przegląd od 79,99 zł w Wojtanowska Dental Clinic – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz