Home Kategorie Poruszające Owczarki zagryzły yorka na oczach 10-latki. Były bez smyczy i kagańców

Owczarki zagryzły yorka na oczach 10-latki. Były bez smyczy i kagańców

Owczarki zagryzły yorka na oczach 10-latki. Były bez smyczy i kagańców

W Gorzowie Wielkopolskim dwa agresywne owczarki zagryzły yorka, którego na smyczy wyprowadzała 10-letnia Ewa. Później zwierzęta zaatakowały innego psa i jego właściciela.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. Dwa owczarki niemieckie bez smyczy biegały po gorzowskim osiedlu Zawarcie. w pewnym momencie zaatakowały spacerująca z małym yorkiem 10-letnią Ewę.

Mały pies został rozszarpany przez owczarki. Dziecku udało się uciec. – “Usłyszałem pisk, płacz, zobaczyłem owczarka jak dusi tego yorka, tu była wielka plama krwi” – mówił Michał Drozd, świadek zdarzenia.

– “Zobaczyłam córkę stojącą w drzwiach. Zaczęła i krzyczeć: “mamo Timmy nie ma”. Jak to nie ma? “No nie ma”” – powiedziała Polsat News Katarina Abramowa, mama Ewy. Po psu została jedynie smycz i szelki.

Po zagryzieniu yorka owczarki zaatakowały także innego psa z właścicielem. Mężczyzna z małym kundelkiem na rękach uciekał przed agresywnymi psami. – “Ludzie krzyczeli, że pobiegły za człowiekiem” – relacjonował Drozd.

Owczarki dogoniły mężczyznę z psem na wale przeciwpowodziowym. W porę zareagował jednak pan Michał, który odpędził agresywne zwierzęta kijem. – “Owczarek dopadł tego pieska i no niestety musiałem uderzyć go kijem. Wtedy kundelek oswobodził się i uciekł” – przekazał świadek zdarzenia.

Kurs online: Asystent nauczyciela
Kurs online: Asystent nauczyciela
120,00 zł
290,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Asystent nauczyciela w przedszkolu z MEN i dyplomem za 120 zł z Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz