Home Kategorie Ludzie Rzecznik PiS ostro o celebrytach: Samozwańcza elita, która oczekuje przywilejów

Rzecznik PiS ostro o celebrytach: Samozwańcza elita, która oczekuje przywilejów

Rzecznik PiS ostro o celebrytach: Samozwańcza elita, która oczekuje przywilejów

Anita Czerwińska zabrała głos ws. przyjęcia szczepionki poza kolejnością. Podkreśliła, że zwykli Polacy nie mieli problemów ze zrozumieniem zasad. Co innego jednak gwiazdy.

Skomentowała również fakt, że twarzą rządowej kampanii promocji szczepień będzie Cezary Pazura, nawiązując do przyjęcia szczepionki przez jego brata. To trochę hipokryzja.

18 osób ze świata kultury i sztuki przyjęło szczepionkę na COVID poza swoją kolejnością. Rzecznika PiS podkreśliła, że wszyscy czekają na ustalenia postępowania kontrolnego, które zostało zlecone przez Mateusza Morawieckiego. Anita Czerwińska spodziewa się, że pierwsze wyjaśnienia w tej sprawie mogą zostać ogłoszone we wtorek. Przypomniała również o zwołanej przez Elżbietę Witek komisji zdrowia.

Posłanka odniosła się do promocji szczepień. Twarzą rządowej kampanii jest Cezary Pazura, z kolei jego brat Radosław przyjął szczepionkę poza grupą „0”. Czerwińska nie chciała wchodzić w kwestie rodzinne. Podkreśliła jednak, że akcja promocyjna ustalona przez rząd była jasna i przejrzysta, a sytuacja WUM nie ma nic wspólnego z planem rządu.

Rzeczniczka PiS nie ma najlepszego zdania o celebrytach, którzy przyjęli szczepionkę na COVID wcześniej niż powinni. – „Cały czas jest to ta sama grupa towarzysko-zawodowa, która mieni się samozwańczo elitą oraz oczekuje dla siebie praw i przywilejów” – skomentowała polityk. Zdecydowanie polityk ma rację w tym co mówi.

 

EMS: od 2 do 5 treningów w Hush Studio EMS
EMS: od 2 do 5 treningów w Hush Studio EMS
143,20 zł
300,00 zł
Oferta zakończona!
EMS: od 2 do 5 treningów w Hush Studio EMS (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz