Home Kategorie Ludzie Makłowicz mówi o szczepionce na COVID-19: Już nie mogę się doczekać

Makłowicz mówi o szczepionce na COVID-19: Już nie mogę się doczekać

Makłowicz mówi o szczepionce na COVID-19: Już nie mogę się doczekać

– „Już nie mogę się doczekać, by się przeciwko COVID-owi zaczepić. To jest chyba jedyny moment, kiedy chciałbym być w grupie całkowicie seniorskiej” – mówi Robert Makłowicz.

Popularny krytyk kulinarny Robert Makłowicz zachęca do szczepień. Jest on jedną z wielu znanych postaci zaangażowanych w śląską kampanię na rzecz szczepień przeciwko koronawirusowi.

Akcję edukacyjno-informacyjną z udziałem wielu autorytetów i znanych twarzy zainicjowały przed świętami Bożego Narodzenia Śląska Izba Lekarska i Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Krótkie filmy, w których ambasadorowie kampanii zachęcają do szczepień przeciwko COVID-19, ukazują się codziennie na portalu społecznościowym.

W niedzielę w nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych przez Śląską Izbę Lekarską do szczepień przekonuje Robert Makłowicz. Znany dziennikarz sam zamierza przyjąć szczepionkę, gdy tylko będzie to możliwe.

– „Już nie mogę się doczekać, by się przeciwko COVID-owi zaczepić. To jest chyba jedyny moment, kiedy chciałbym być w grupie całkowicie seniorskiej” -powiedział w nagraniu.

Inicjatorzy śląskiej kampanii „COVID zabija – zaszczep się” przypominają, że na całym świecie na COVID-19 zachorowało już ponad 72 mln osób, a niemal 2 mln chorych zmarło. Z powodu koronawirusa w Polsce zmarło ponad 29 tys. osób.

– „Czy szczepionka na COVID albo też jakakolwiek inna może być niebezpieczna? No może, tak samo jak znieczulenie u dentysty albo też wycięcie tzw. ślepej kiszki. Czy w związku z tym nie chodzimy do dentysty, nie usuwamy zębów w znieczuleniu, nie wycinamy sobie wyrostka robaczkowego?” – dodał Makłowicz.

Piękny uśmiech
Piękny uśmiech
69,99 zł
Oferta zakończona!
Skaling, polerowanie, piaskowanie i więcej od 69,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz