Home Kategorie Życie Mateusz Morawiecki nie mógł już dłużej milczeć. Padły ostre słowa. Wszystko poszło na żywo.

Mateusz Morawiecki nie mógł już dłużej milczeć. Padły ostre słowa. Wszystko poszło na żywo.

Mateusz Morawiecki nie mógł już dłużej milczeć. Padły ostre słowa. Wszystko poszło na żywo.

Premier Morawiecki odpowiadał na pytania internautów na Facebooku. Dotyczyły one m.in. programu szczepień i afery dotyczącej szczepienia poza kolejnością, o której ostatnio sporo się mówi.

Premier po raz kolejny odpowiadał na pytania ludzi na Facebooku podczas transmisji live. Jedną z poruszanych kwestii było to, czy wobec Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje, w sprawie szczepień poza kolejką.

– „Jestem osobiście bardzo zirytowany. Jestem po stronie absolutnej równości i zgodności z procedurami” – mówił premier Mateusz Morawiecki w odpowiedzi na pytanie.

Premier mówił też, że grupa zero, która powinna być zaszczepiona w pierwszej kolejności, składa się przede wszystkim z pracowników służb medycznych, którzy codziennie walczą na pierwszej linii z pandemią.

– „W związku z tym takie zachowanie aktorów, czy innych osób, które poza kolejką starają się o te szczepienia jest moim zdaniem absolutnie niedopuszczalne. Mam nadzieję, że po tych ostatnich paru dniach, gdy ogromna większość społeczeństwa wypowiedziała się w tej sprawie, takich przypadków pomijania kolejki nie będzie” – mówił premier.

Morawiecki wyraził nadzieję na to, że obecna sytuacja będzie „memento dla tych, którzy chcieliby poza kolejnością, poza znajomości komuś zaproponować szczepienie”.

Premier dodał, że celebryci, którzy uciekają od odpowiedzialności, mówiąc że procedura nie została dokładnie sprecyzowana, nie mają racji.

Wybrany masaż ciała w Viol Medica
Wybrany masaż ciała w Viol Medica
59,99 zł
90,00 zł
Oferta zakończona!
Wybrany masaż ciała w Viol Medica

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz