Home Kategorie Ludzie Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcie jego mamy w szpitalu. „Prosimy o dobre myśli”.

Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcie jego mamy w szpitalu. „Prosimy o dobre myśli”.

Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcie jego mamy w szpitalu. „Prosimy o dobre myśli”.

Andrzej Piaseczny na Instagramie pokazał zdjęcie mamy, która leży w szpitalu. W ten sposób uczcił ich wspólne urodziny, które obchodzą dzień po dniu. Co dolega kobiecie?

Andrzej Piaseczny od początku swojej kariery opowiada o silnej więzi, jaka łączy go z mamą. Razem z nią wystąpił w programie TVN Starsza pani musi fiknąć. Pojawili się także podczas ramówki stacji. Mama mocno wspiera swojego syna.

Mama artysty znalazła też chwilę, by po uroczystej prezentacji oferty programowej porozmawiać z dziennikarzami. Na łamach jednego z tabloidów komplementowała syna:

– “Mojemu synowi najbardziej jestem wdzięczna za wsparcie i nieustanną pamięć. Wiem, że na wszystkie moje dzieci mogę zawsze liczyć. Ale faktem jest, że to Andrzej do mnie najczęściej dzwoni i codziennie stara się poświęcić mi choć chwilę. To dla mnie bardzo ważne wsparcie w troskach codziennego życia” – zdradziła jakiś czas temu w rozmowie z Super Expressem.

Piaseczny nowy wpis, który zadedykował swojej mamie, opublikował w social mediach w poniedziałek. Tym razem pokazał zdjęcie ze szpitala. Seniorka jest podłączona do aparatury, ma na sobie czerwony szlafrok, w tle widać specjalistyczny sprzęt. Co jej się dzieje? Nie zdradził tego. Filmik z Instagrama, pokazujący Piaska z jego mamą można zobaczyć w linku poniżej:

https://www.instagram.com/p/CJqQLtDn7gr/?utm_source=ig_web_copy_link

– “Od kilku już lat urodziny świętujemy wspólnie. Pomiędzy moimi, które jutro, a wczorajszymi Mamy. To już sto trzydzieste trzecie! Ależ ten czas… Gdybyśmy mogli sobie czegoś życzyć, to bardzo prosimy o dobre myśli, których nam teraz dla zdrowia bardzo potrzeba” – napisał Andrzej Piaseczny. Komentarze pod postem na Instagramie były pełne otuchy dla Andrzeja Piasecznego i jego mamy.

 

 

Bilet do wrocławskiego ZOO
Bilet do wrocławskiego ZOO
51,00 zł
55,00 zł
66 dni
do końca oferty!
Bilet wstępu do ZOO Wrocław za 51 zł (zamiast 55 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz