Home Kategorie Ludzie Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcie jego mamy w szpitalu. „Prosimy o dobre myśli”.
4.94K

Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcie jego mamy w szpitalu. „Prosimy o dobre myśli”.

Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcie jego mamy w szpitalu. „Prosimy o dobre myśli”.

Andrzej Piaseczny na Instagramie pokazał zdjęcie mamy, która leży w szpitalu. W ten sposób uczcił ich wspólne urodziny, które obchodzą dzień po dniu. Co dolega kobiecie?

Andrzej Piaseczny od początku swojej kariery opowiada o silnej więzi, jaka łączy go z mamą. Razem z nią wystąpił w programie TVN Starsza pani musi fiknąć. Pojawili się także podczas ramówki stacji. Mama mocno wspiera swojego syna.

Mama artysty znalazła też chwilę, by po uroczystej prezentacji oferty programowej porozmawiać z dziennikarzami. Na łamach jednego z tabloidów komplementowała syna:

– „Mojemu synowi najbardziej jestem wdzięczna za wsparcie i nieustanną pamięć. Wiem, że na wszystkie moje dzieci mogę zawsze liczyć. Ale faktem jest, że to Andrzej do mnie najczęściej dzwoni i codziennie stara się poświęcić mi choć chwilę. To dla mnie bardzo ważne wsparcie w troskach codziennego życia” – zdradziła jakiś czas temu w rozmowie z Super Expressem.

Piaseczny nowy wpis, który zadedykował swojej mamie, opublikował w social mediach w poniedziałek. Tym razem pokazał zdjęcie ze szpitala. Seniorka jest podłączona do aparatury, ma na sobie czerwony szlafrok, w tle widać specjalistyczny sprzęt. Co jej się dzieje? Nie zdradził tego. Filmik z Instagrama, pokazujący Piaska z jego mamą można zobaczyć w linku poniżej:

https://www.instagram.com/p/CJqQLtDn7gr/?utm_source=ig_web_copy_link

– „Od kilku już lat urodziny świętujemy wspólnie. Pomiędzy moimi, które jutro, a wczorajszymi Mamy. To już sto trzydzieste trzecie! Ależ ten czas… Gdybyśmy mogli sobie czegoś życzyć, to bardzo prosimy o dobre myśli, których nam teraz dla zdrowia bardzo potrzeba” – napisał Andrzej Piaseczny. Komentarze pod postem na Instagramie były pełne otuchy dla Andrzeja Piasecznego i jego mamy.

 

 

Wybielanie i remineralizacja zębów
Wybielanie i remineralizacja zębów
149,00 zł
Oferta zakończona!
Wybielanie zębów lampą LED (od 99 zł) wraz z remineralizacją (od 149 zł) w White & Beauty w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz