Home Kategorie Poruszające Skandal! Na stronie stołecznej policji można… oceniać ludzkie zwłoki.

Skandal! Na stronie stołecznej policji można… oceniać ludzkie zwłoki.

Skandal! Na stronie stołecznej policji można… oceniać ludzkie zwłoki.

W sieci zawrzało. W mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się informacje o tym, że Komenda Stołeczna Policji umożliwia ocenianie niezidentyfikowanych zwłok.

Policja z Warszawy na swojej stronie internetowej umożliwia obywatelom udzielenie pomocy przy identyfikacji zwłok. Sam pomysł jest oczywiście jak najbardziej godny pochwały, jednak ktoś, kto zajmuje się stroną www wykazał się sporym lenistwem.

Otóż gdy przejdziemy do zakładki, gdzie znajdziemy wykaz niezidentyfikowanych ciał odnalezionych przez funkcjonariuszy i klikniemy w konkretną sprawę, naszym oczom oprócz oczywiście zdjęć, ukaże się możliwość… wystawienia oceny od 1 do 5 gwiazdek.

Internauci nie pozostawiają na Komendzie Stołecznej suchej nitki i słusznie. Nikt nie chciałby, aby martwe ciało, np. jego bliskiego było jakkolwiek oceniane.

Niestety też wiele osób uznało to za świetną okazję do żartów i bezlitośnie oceniają niezidentyfikowane zwłoki.

Oczywiście nie twierdzimy, że jest to złośliwość i celowe działanie, czy chore poczucie humoru administratora strony. Jest to dość niesmaczne niedopatrzenie, gdyż możliwość oceniania to tylko jeden z elementów szablonu, który w normalnych warunkach służy do wyrażania swojej opinii na temat danego artykułu i jest obecny wszędzie na stronie stołecznej policji.

W przypadku jednak stron związanych z identyfikacją zwłok, warto byłoby pomyśleć nad jego ukryciem z szacunku do zmarłych i ich bliskich.

Bezoperacyjny lifting twarzy
Bezoperacyjny lifting twarzy
89,99 zł
300,00 zł
Oferta zakończona!
Bezoperacyjny lifting twarzy, szyi, dekoltu urządzeniem Futur-Tec od 89,99 zł w Body Secret & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz