Home Kategorie Poruszające Koszmar pod Nowym Targiem. Trzech nastolatków zmarło w tragicznych okolicznościach.

Koszmar pod Nowym Targiem. Trzech nastolatków zmarło w tragicznych okolicznościach.

W trakcie sylwestrowej zabawy w Nowej Białej koło Nowego Targu, zmarło trzech młodych mężczyzn. Wstępne wyniki sekcji zwłok jako winowajcę wskazują tlenek węgla.

– „Potwierdzam, że wstępne wyniki wskazują na tlenek węgla jako przyczynę śmierci. Oczywiście na pełne wyniki sekcji zwłok musimy jeszcze poczekać. Trwają jeszcze badania laboratoryjne” – mówi Krzysztof Bryniarski, prokurator rejonowy w Nowym targu.

Trzech młodych mężczyzn w wieku 18 i 19 lat – Bartłomiej Antolak, Bartłomiej Hornik i Arkadiusz Misiura – zmarło nad ranem 1 stycznia 2021. Wraz z grupą przyjaciół świętowali Nowy Rok w szatni sportowej przy boisku piłkarskim w Nowej Białej.

Prokuratura prowadzi śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w trakcie zabawy w szatni działał spalinowy agregat prądotwórczy, do którego podłączony był grzejnik elektryczny. Spaliny z agregatu doprowadziły do zaczadzenia.

Funkcjonariusze ustalili, że na zabawie było w sumie 10 osób. Prokurator przesłuchał uczestników spotkania oraz osobę, która administrowała obiekt sportowy.

Pogrzeb tragicznie zmarłych mężczyzn odbędzie się dzisiaj, 7 stycznia. Cała wieś pogrążona jest w żałobie.

Źródło: gazetakrakowska.pl

Zabieg na twarz - złuszczający w Akademii Mesobelle
Zabieg na twarz - złuszczający w Akademii Mesobelle
64,00 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Do 68% zniżki na: Zabieg na twarz - złuszczający w firmie Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz